Іноземні мас-медіа про Україну: Європа обурена!

Провідні європейські ЗМІ ламають голову над продовженням україно-європейських від­носин і не розуміють, чому Україна пішла на новий “пакт Ріббентропа-Молотова”

фото: pravda.com.ua
Польські видання вийшли з репортажами про Євромайдан. Заголовки провідних видань звучать більш ніж переконливо. На Rezczpospolita.tv вийшов сюжет із назвою “Україна провалила екзамен з незалежності”. Видання Gazeta Wyborcza вийшла з передовицею “Україна втікає від Європи”, зазначає “Українська правда”.
Німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung обурюється втручанням Росії в переговори України і ЄС. “За нормальної ситуації таке рішення не має сенсу. В часі прийняття рішень, коли у майбутньому ЄС і Україна врегульовуватимуть свої справи. Там немає місця для Путіна”, – обурюється газета. FAZ також звинуватило режим Януковича в корумпованості та недотриманні слова. “Складно видавати кредити режиму, який повністю скорумпований і постійно порушує дане ним слово”, – пише видання. Проте, пише FAZ, ЄС має тримати двері для України відчиненими, бо мусить захищати країни Центральної і Східної Європи від Путінського тиску, який він тепер застосував до України.

фото: pravda.com.ua
Впливове видання Sueddeutsche Zeitung іде ще далі й закликає Європу не піддаватись на провокації Путіна. У статті “Дроворуб Путін досяг мети” газета пише, що, можливо, влада в Україні ще не готова стати частиною Європи, принаймні до того часу, поки в Росії править Путін. “Поки в Росії править Путін, не можна сподіватися на зміну”, – пише газета.
Видання також обурюється втручанням Росії в переговори України і ЄС: “наче зараз 1939 рік, і (Путін) міг би довільно володіти територіями, як колись Гітлер і Сталін”. Видання застерігає жителів України та всієї Європи: варто дуже пильно прислухатися до цієї риторики.

фото: pravda.com.ua
Німецька газета Die Welt поширює відеоролик із київського Євромайдану. “У Києві сотні людей протестували проти планів українського уряду стосовно торгових переговорів із Росією. До того уряд України перервав переговори з ЄС”, – пише видання. В іншій статті газета зазначає, що “друга за значимістю подія після падіння Берлінського муру” провалилась. Водночас видання додає, що реакція Заходу, у тому числі Ангели Меркель, на загрозливий за своїми масштабами тиск Москви надійшла “too little and too late” (замало і запізно).
Британська The Thelegraph пише, що ситуація в Києві нагадує сцени з перших днів Помаранчевої революції. “Протестувальники розмахують прапорами ЄС та України і плакатами “Україна – це Європа”, “Янукович – зрадник країни”, – пише видання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0223 / 4.09MB / SQL:{query_count}