Україні пророкують багато бід

Старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона Андерс Аслунд пророкує Україні багато нещасть від непідписання державою стратегічної Угоди про асоціацію з Європейським Союзом

фото: pinchukfund.org
Про це він написав у колонці для Project Syndicate, опублікованій у Forbes. “Здавалося б, у підписанні Угоди для України одні суцільні плюси. Обнуляться майже всі тарифи на українські товари в країнах ЄС, що стимулює додаткове довгострокове зростання ВВП на 12%. Для порівняння: приєднання до Митного союзу вимагатиме від України подвійних тарифів на імпорт європейських товарів, що означає щорічні витрати в розмірі 4% ВВП”, – аналізує науковець, інформує ipress.ua.
Економіст також наводить у приклад низку інших позитивних факторів від підписання Угоди про асоціацію. “До того ж, ринки ЄС і ємні, і безпечні, і ніхто там не заборонятиме ввезення українського шоколаду чи сталевих труб, як це робить Росія”.
Також Андерс Аслунд зазначив, що для самого Віктора Януковича асоціація з ЄС також вкрай необхідна. Соцопитування свідчать: якщо Угоди не буде, “у виборах в 2015 році він не переможе”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2448 / 4.07MB / SQL:{query_count}