Польща – про втрати для українського суспільства

Головний “євродруг” України Польща глибоко розчарована рішенням нашої країни відмовитися від підписання Угоди про асоціацію

Про це заявило МЗС країни, повідомляє прес-служба відомства. У польському дипломатичному відомстві заявляють, що Україна – суверенна держава, і її рішення поважатимуть. “Однак висловлюємо розчарування тим, що процес зближення з Європейським Союзом був зупинений місцевим урядом на фінішній прямій”, – сказали у польському МЗС.
“Це рішення може призвести до її (Угоди – “Пошта”) заморожування на невизначений час і непоправних втрат у процесі модернізації, реформування та демократизації таких необхідних сьогодні Україні”, – наголошують у дипломатичному відомстві, зазначає “Українська правда”.
Польща хвилюється, що будуть втрачені ті досягнення, які здобули в процесі довгих і складних переговорів. У МЗС кажуть, що Польща та ЄС “були готові до далекосяжного компромісу”. “Польща і надалі будуватиме добросусідство з Україною разом із розвитком проєвропейських настроїв у місцевому суспільстві”, – заявили в Польщі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3946 / 4.06MB / SQL:{query_count}