Замість реформ українцям підвищать податки

В Україні найближчим часом не будуть проводитися системні економічні реформи

Таку думку висловив директор аналітичного центру “Політика” Ігор Попов у ефірі Українського радіо, зазначає Gazeta.ua. “Очікувати започаткування нових системних економічних реформ навряд чи можна. Бо такі реформи не будуть популярними і в останній рік перед виборами Президента їх ніхто проводити не буде”, – сказав Попов.
Він спрогнозував посилення фіскального тиску. “Можна очікувати плавного підвищення діючих податків. Запровадження нових податків. Створення аналогів тендерної палати, оціночних монополістів тощо. Тобто будуть прийматися на перший погляд безневинні рішення, від яких потім українські громадяни відчують ефект на своїй кишені”, – зазначив Попов.
Говорячи про перспективи прийняття державного бюджету-2014, він сказав: “Грошей на всі побажання, як завжди, не вистачить. Нас чекає довга боротьба між лобістами різних галузей”. За його прогнозом, держбюджет може бути у листопаді. “Як завжди, це буде не бюджет розвитку, а бюджет підтримки захищених статей”, – вважає Попов.
За його словами, опозиція вноситиме популістські законопроекти на кшталт скасування пенсійної та медичної реформи чи скасування всіх пільг та привілеїв. “Шансів на прийняття таких документів немає”, – підсумував Попов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7301 / 4.07MB / SQL:{query_count}