Українські новини: телеграф

Автобуси на Миколая

До 18 грудня Львівщина отримає в подарунок шість шкільних автобусів. Спеціалізований автотранспорт передадуть для потреб загальноосвітніх навчальних закладів Бродівського, Жовківського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського та Яворівського районів області, – інформує прес-служба Львівської ОДА. 
Загалом з обласного бюджету виділено 2,4 млн грн на придбання автобусів, а також 120 тис. грн на закупівлю двох легкових автомобілів для дитячих будинків “Вишенька” (с. Жовтанці Кам’янка-Бузького району) та “Оранта” (м. Борислав), у яких виховуються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти соціально незахищених категорій.

З 4 січня можна буде зареєструватися на ЗНО 

Реєстрація майбутніх учасників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня включно. Про це повідомляє міносвіти. 
Для реєстрації на ЗНО необхідно буде надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує область проживання абітурієнта.
Аби оформити реєстраційну картку, що є складовою реєстраційного комплекту документів, абітурієнти зможуть звернутися до одного з пунктів реєстрації (відкриються 4 січня) або оформити її самостійно, скориставшись спеціальною комп’ютерною програмою (стане доступною після старту реєстрації на ЗНО-2013).

Готуємося до тестування з телефоном

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти повідомили, що майбутні учасники ЗНО можуть готуватися до ЗНО, використовуючи мобільний телефон, – повідомляє освіта.ua. “Студенти ЛНУ ім. Франка разом з ЛРЦОЯО підготували мобільний варіант тренувального тестування. Перша версія програми “TestTerra” містить завдання з української мови і вже є у вільному доступі”, – повідомляють в регіональному центрі. Завантажити програму можна на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Мобільний телефон має мати операційну систему ANDROID 1.6 або її новішу версію.

Програма харчування для хворих дітей

26 листопада центр для дітей із особливими потребами “Джерело” у Львові відвідає канадієць українського походження, юрист з Торонто Ігор Бардин, – повідомляє прес-служба міськради. За його сприяння забезпечать необхідну програму харчування для дітей центру. Програма проводитиметься у двох щоденних відділеннях центру та уможливить навчання дітей і батьків за методами та засобами здорового харчування. Необхідні послуги також отримають діти на зондовому вигодовуванні й ті, які мають труднощі у годуванні.

Службовцям “прописали” гантелі

Офісним працівникам необхідно регулярно виконувати вправи з невеликими гантелями, – пише likar.info. Датські вчені довели, що такі фізичні навантаження – ідеальний спосіб позбутися болю в шиї та плечах. У дослідженні взяли участь 447 службовців. Всі учасники один раз на тиждень упродовж години виконували вправи з гантелями. В результаті експерименту всі учасники відзначили скорочення частоти і сили болю в шиї та плечах. Доктор Крістофер Андерсен з Національного науково-дослідного центру робочого середовища в Копенгагені резюмував: щоб підвищити продуктивність праці співробітників, роботодавцю варто виділити в робочому графіку час для коротких занять із гантелями.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7228 / 4.1MB / SQL:{query_count}