Недоторканний Аваков

Ставши нардепом, екс-губернатор Харківщини, який утік від переслідувань влади до Італії, тепер може спокійно повернутись на батьківщину

Ставши нардепом, екс-губернатор Харківщини, який утік від переслідувань влади до Італії, тепер може спокійно повернутись на батьківщину

Ще на початку року резонансна справа Арсена Авакова сколихнула українське суспільство. Нагадаємо: проти екс-очільника Харківської облдержадміністрації часів Ющенка, представника партії “Батьківщина” порушили кримінальну справу за незаконне відчуження понад 

50 га землі. Авакову довелось виїхати до Італії, де його невдовзі заарештували за ордером Інтерполу. Проте вже восени італійська влада відмовилась видати Арсена Авакова Україні, як того вимагала Генпрокуратура нашої держави. 

За повідомленнями італійських ЗМІ, депутати тамтешнього парламенту Джанні Вернетті та Бенедетто Делла Ведова у  запиті до міністра закордонних справ Джуліо Терці, міністра юстиції Паоли Северіно та міністра внутрішніх справ Анни-Марії Канчельєрі замовили слово за соратника Тимошенко. Понад те, навіть готові були надати йому політичний притулок у разі необхідності.

Але парламентські вибори в Україні внесли свої корективи. ЦВК зареєструвала Авакова під номером 24 у виборчому списку “Батьківщини”, і він пройшов до парламенту. Одразу ж після оприлюднення результатів виборів Аваков отримав недоторканність. ЦВК зареєструвала його як нардепа, тож поверненню в Україну нічого не заважає.

“Я маю намір брати участь в роботі Ради з першого дня. Інакше навіщо обирався. Не заради ж недоторканності. Недоторканність – лише інструмент, що повинен зупиняти войовниче безправ’я”, – зазначив Аваков у коментарі УНН.

До слова, за даними видання “Фокус”, Аваков очолив п’ятірку найбагатших кандидатів на виборах від Об’єднаної опозиції. Його статки оцінюють у 189 мільйонів доларів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1031 / 4.08MB / SQL:{query_count}