Дозвіл на переозброєння

Росія і Україна найближчим часом підпишуть нормативно-правовий документ про заміну озброєнь, військової техніки і корабельного складу Чорноморського флоту РФ

Росія і Україна найближчим часом підпишуть нормативно-правовий документ про заміну озброєнь, військової техніки і корабельного складу Чорноморського флоту РФ. Про це 20 жовтня в Лівадії повідомив російський міністр оборони Анатолій Сердюков.

“Цей документ дозволить Чорноморському флоту підтримувати чисельність особового складу і техніки на рівні базових угод щодо Чорноморського флоту від 1997 року”,  – сказав міністр.

Анатолій Сердюков узяв участь у 59-му засіданні Ради міністрів оборони країн СНД. В рамках цієї зустрічі Сердюков і глава оборонного відомства України Михайло Єжель підписали протокол про інформування України про чисельність, склад і кількість військової техніки Чорноморського флоту РФ на території України.

Головнокомандувач ВМФ РФ адмірал Володимир Висоцький повідомив, що Чорноморський флот Росії, починаючи з 2013 року, щорічно поповнюватиметься одним-двома фрегатами. Зазначимо, відповідно до укладених двосторонніх договорів і угод про базування російського флоту в Криму, таке переозброєння є можливим тільки за згоди України.

Іван Вишневий
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1441 / 4.34MB / SQL:{query_count}