Що принесе Білий Металевий Бик знакам зодіаку

Гороскоп на 2021 рік: що принесе успіх і чого варто уникати

Новий 2021 рік – це рік Білого Металевого Бика, який поважає наполегливих і працьовитих, але недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною. Водночас Бик дуже консервативний і допомагатиме тільки тим знакам, які люблять перевірені дороги та правильні шляхи.
За легендою, Бик першим відгукнувся на запрошення Будди, але заповзятливий Щур в останній момент випередив його. Відтоді сильний, але терплячий, він завжди трохи позаду.
2021 рік – ідеальний час, щоб будь-яка справа – бізнес, весілля, будівництво будинку – процвітало. Бик усіма силами допомагає тому, що створюється на довгі роки.
Усі, чия діяльність пов'язана з ручною працею, отримають підтримку від Бика. Робота на землі або ремонт квартир – все буде приносити стабільний дохід у 2021 році. Однак на стрімку кар'єру сподіватися не варто. Бик щедро винагороджує за завзятий рух вгору, незважаючи на лінь і втому.
Білий Металевий Бик, на відміну від Золотого або Червоного дерев'яного Бика, сентиментальний, розуміє людські слабкості та може бути поблажливим. Але не більше, ніж до однієї слабкості. Варто пам'ятати, що цього знаку властива лють, і краще уникати його гніву.
Через консервативність Бика ніхто зі знаків зодіаку особливо не збагатиться. Він – це постійне тихе накопичення.
У рік Бика народжуються дуже міцні, здорові та сильні діти, яким щастить у житті. Тому 2021 рік – найкращий час для народження дитини.
Пари, які об'єднує справжня любов, зможуть подолати всі перешкоди та вийти на новий рівень. Шлюби, укладені в рік Бика, повинні бути особливо міцними. А ось для романтичних стосунків і флірту, які ні до чого не зобов'язують, не найвдаліший час, адже Бик надає перевагу традиційним сімейним цінностям.

Овен

Білий Металевий Бик симпатизує Овнам і постарається, щоб все у них складалося простіше та швидше. Овни зрозуміють, що використовувати весь потенціал їм не потрібно – все саме припливе в руки.
Водночас не можна обіцяти, що 2021 рік буде спокійним для знаку: і в особистому житті, і в роботі на Овна чекає багато несподіванок, впоратися з якими він зможе, якщо зуміє стримувати свій бурхливий характер.
У рік Бика Овнам важливо зберігати добрі стосунки на роботі, з друзями, з родиною.
Стратегія для знаку на 2021 рік – бути сміливим, але не безрозсудним; виявляти ініціативу, але не лізти на рожен; бути наполегливим, але не впертим.
Зірки пророкують знаку найширші можливості, але головним ворогом на шляху до досягнень є сам Овен. Він може відмовитися від того нового і цікавого, що саме пливе до нього в руки через невідповідність високим очікуванням.
Овнам потрібно пам'ятати, що мрії не завжди здійснюються так, як хочеться, проте це не привід відмовлятися від них.
Що принесе Овнам успіх у 2021 році: роботу у високому темпі, конкурентну боротьбу та нові проєкти.
Чого варто уникати: марного ризику та сумнівних авантюр, бурхливого вираження емоцій.

Телець

Телець з Биком легко знайдуть спільну мову. Весь рік Тельців супроводжуватиме успіх у справах. Вони зможуть вдало відкрити бізнес, зробити важливі пропозиції, зайнятися самоосвітою чи вирушити на відпочинок.
Крім того, на Тельців чекають доленосні знайомства.
Водночас зірки приготували для знаку унікальну можливість: він досягне успіху саме в тій сфері життя, яку висуне на перший план. Те, на чому Телець зосередиться (кар'єра, пошук любові або збагачення), у рік Бика покаже впевнене зростання.
Деколи представникам знаку буде гостро не вистачати часу на відпочинок, адже працьовитий Бик нічого не дає задарма. Однак отриманих вражень Тельцям вистачить надовго – 2021 рік сповнений яскравих моментів.
Сильні духом Тельці спокійно долають будь-які перешкоди, і в умовах кризи оточення тягнеться до них, бачачи стабільність і надійність. Завдяки цим рисам знак може спробувати себе в політиці, зміцнити позиції в сім'ї, на роботі. 
Загалом 2021 рік для Тельця – це час великих можливостей і грандіозних планів. Важливо прагнути і мріяти, а про решту подбає Білий Металевий Бик.
Що принесе Тельцям успіх у 2021 році: стабільна робота, участь у перевірених проєктах, уважність до здоров'я і своєчасний відпочинок.
Чого варто уникати: сумнівних фінансових пропозицій, будь-якого екстриму, особливо в зимові місяці.

Близнюки

Білий Бик зажадає від Близнюків адаптації та перегляду підходів для досягнення мети. Звичний сценарій з акцентом на комунікацію перестане приносити результати.
Головний козир для Близнюків на найближчий рік – їхні знання та навички.
Можливо, не всі повороти долі у 2021 році припадуть Близнюкам до душі, але від їхньої реакції на те, що відбувається, багато в чому залежатиме результат справи: подія може перетворитися на перспективну можливість або ж на прикру перешкоду.
Ключ до успіху – готовність Близнюків підлаштовуватися до реалій життя і змінюватися самим. Допитливість і активність знаку допоможуть йому в рік змін.
Навіть мінливість і здатність легко змінювати свою думку стане у пригоді Близнюкам, забезпечивши конкурентну перевагу перед більш консервативними знаками.
Зірки радять Близнюкам менше розраховувати на команду і більше на себе, а також правильно вибирати мету.
Що принесе Близнюкам успіх у 2021 році: самостійні проєкти, робота на себе, рекламна діяльність.
Чого варто уникати: роботи в багатозадачному режимі та справ, що вимагають підвищеної концентрації уваги.

Рак

Бик позбавить Раків небажаних обставин – справи будуть йти планомірно. Раки зможуть зосередитися на приємному для себе, їм варто відмовитися від звичної емоційності.
Можливі деякі складнощі в професійній сфері, які дадуть стимул для особистого зростання.
Зовнішній успіх знаку буде тісно пов'язаний з його внутрішнім самовідчуттям: таємні страхи, як і амбітні мрії, проєктуватимуться на реальність.
Весь 2021 рік складатиметься з подій, які сам Рак принесе у своє життя. Наприклад, боячись втратити гроші, він їх втратить, а фантазуючи про знайомство, отримає дивовижну зустріч.
Тому зірки радять Ракам постійно працювати над своїми думками, почуттями й особливо страхами. Якщо знак досягне гармонії в душі, зможе налагодити життя. Якщо ж піддасться сумнівам і страхам – його очікує плутанина і хаос.
У 2021 році Рак зможе стати творцем своєї нової долі.
Що принесе Раку успіх у 2021 році: заняття звичними справами, робота в спокійному, неквапливому режимі, адекватна оцінка можливостей.
Чого варто уникати: негативних думок про себе, нерозсудливості на дорозі.
 

Лев

Бик не любить авантюристів, але Лева він не буде засуджувати за стрімкі дії. Багато в чому тон року заданий поведінкою самого Лева, адже Бик більше, ніж зазвичай, буде схильний до епатажу. Це здатне вивести Лева на новий рівень: у нього з'явиться можливість здійснити ривок у кар'єрі, заробити великі гроші або зустріти любов.
Однак ризик далеко не завжди приводить до виграшу, тому зірки радять Леву навчитися стримувати спонтанні пориви.
Якщо цар звірів хоче хороший рік, йому слід відкинути лінь і бездіяльність, наполегливо працювати і вчасно зменшувати оберти. Лев отримає свободу дій, водночас Бик не буде йому хоч якось сприяти досягнути мети. Усе, чого доб'ється цей знак, винятково його заслуга.
Що принесе Леву успіх у 2021 році: організаційна робота та створення команди, надійний порадник або консультант у справах.
Чого варто уникати: необдуманих, спонтанних рішень.

Діва

Для працьовитих Дів рік Бика стане періодом переосмислення, аналізу і нових знань. 2021 рік принесе їм свіжі ідеї та починання, буде вдалим у фінансовому плані. Однак сильних потрясінь і яскравих подій не очікується.
У Діви настане успішний період, якщо вона візьме цілковиту відповідальність за події, що відбуваються в її житті. Зірки радять представникам знаку ставити цілі та досягати їх самостійно, не сподіваючись на допомогу. Бездіяльність і очікування «рятівника» може обійтися надто дорого.
Фінанси, кар'єра, життєвий комфорт, сім'я, любов – усе це в руках Діви. Бик зажадає від представників знаку чималих зусиль, однак він готовий відплатити їм сповна.
Що принесе Діві успіх у 2021 році: спокійна робота, цілеспрямованість і готовність працювати в команді, уважність до здоров'я.
Чого варто уникати: бездіяльності, лінощів, необачності щодо подорожей, освіти, релігії.

Терези

Терезам доведеться спостерігати за тим, що відбувається, і в потрібний момент знаходити ресурс для трудового подвигу. Баланс дозволить їм уникати помилок.
У Терезів є всі шанси посісти керівні позиції, проте вкрай важливо вчасно виявити найкращі зі своїх рис. Хороша репутація Терезів – запорука успішної взаємодії з людьми в 2021 році.
Але ключовий орієнтир на рік – вибір пріоритетів і набуття самостійності. Без цього Терези не зможуть досягти поставлених цілей.
Бик постійно вимагатиме від Терезів ухвалення рішень і конкретних дій. Водночас важливо вибрати напрямок, інакше сили і час сплинуть даремно без результату.
Господар 2021 року має намір підвести Терези до самостійності, навіть позбавивши підтримки в якихось побутових або фінансових питаннях. Це змусить багатьох представників знаку подорослішати. 
Загалом 2021 рік може стати для Терезів дуже активним, що змінить їхні інфантильні звички. Проте навички, набуті в рік Бика, будуть корисними і в майбутньому. 
Зірки пророкують Терезам перехід на новий рівень власних сил.
Що принесе Терезам успіх у 2021 році: творчі проєкти та робота з інформацією, відпочинок і турбота про себе.
Чого варто уникати: роботи в режимі жорсткої конкуренції, нестриманості у вчинках.

Скорпіон

Енергія Бика і тонка інтуїція Скорпіона допоможе досягти результатів у фінансовій сфері та налагодити особисту сферу, яка похитнулася.
На Скорпіонів чекають численні подорожі (робочі та пов'язані з відпочинком). Однак їм необхідно пам'ятати про своєчасне розслаблення, щоб триматись у тонусі весь рік.
Самостійність і незалежність – головні риси Скорпіона, які будуть потрібні в рік Бика. Уміння йти своїм шляхом і аналізувати швидко мінливі обставини зроблять його лідером у багатьох питаннях.
Здатність ухвалювати швидкі, сміливі, але обдумані рішення допоможе Скорпіону досягти успіху в бізнесі, кар'єрі, суспільстві. Водночас небажання створювати сім'ю або відсутність відданості парі можуть виявитися проблемою в рік Бика.
Загалом зірки обіцяють Скорпіону безліч можливостей, якщо він докладе достатньо зусиль.
Що принесе Скорпіону успіх у 2021 році: бізнес та інтелектуальна робота, операції з нерухомістю, емоційний самоконтроль.
Чого варто уникати: конфліктів, суперечок, проявів гніву.

Стрілець

Стрілець буде активно переглядати життєві пріоритети. Прекрасні представниці знаку згадають про те, що особисті стосунки важливіші, ніж робота, а чоловіки зосередяться на головній справі в їхньому житті.
У рік Білого Металевого Бика на передній план для Стрільців вийдуть міжособистісні взаємини. Проте справи у них будуть йти добре, оскільки зникне зайва метушня.
Водночас у 2021 році волелюбному Стрільцеві не вистачатиме розмаху: він може відчути себе скутим жорсткими межами в спілкуванні, пересуванні, любовних стосунках.
Тенденція Бика до замкнутості та розв’язання проблем самотужки не властива знаку, тому йому складно буде звикати до ситуації. Проте 2021 рік надасть Стрільцеві багато можливостей проявити себе і досягти успіху.
Мобільність, гнучкість, здатність до навчання Стрільця зіграють йому на руку в період змін.
Зірки обіцяють представникам знаку підтримку в будь-яких честолюбних прагненнях, якщо Стрільці зуміють подолати свої тривоги.
Що принесе Стрільцям успіх у 2021 році: творча діяльність, спокійний ритм роботи без надриву, проєкти у сфері ІТ.
Чого варто уникати: безмежної довіри до ділових партнерів, ревнощів.

Козоріг

Білий Бик підтримає Козорога своєю енергією, і він зможе досить легко рухатися до поставленої мети.
2021 рік для Козорогів – це професійна, творча і особиста боротьба за успіх зі своїми слабкостями. Адже вони готові зрушити будь-яку гору, але тільки якщо на це не потрібно багато часу.
Весь 2021 рік Козоріг намагатиметься обігнати самого себе та зіткнеться з необхідністю працювати і планувати більше, ніж зазвичай. Секрет його успіху в рік Бика – стрімкість і рішучість у поєднанні із завзятістю.
Однак слід пам'ятати, що надмірні зусилля в підсумку призводять до збоїв. Козороги зіткнуться з підвищеною стомлюваністю, періодами апатії, зміною настрою.
Важливо виявляти гнучкість, бути наполегливими і вчитися чекати. Час від часу в житті Козорогів з'являтимуться великі суми, які вони зможуть скерувати на справу.
Загалом зірки пророкують знаку яскраві емоції та важливі зміни в житті, незважаючи на напругу і загострення пристрастей. Під впливом Бика Козоріг зможе змінити погляд на багато речей.
Що принесе Козорогу успіх у 2021 році: розумна економія, спокійна, наполеглива праця з акцентом на власні сили, увага до здоров'я і своєчасний відпочинок.
Чого варто уникати: командної роботи, перевтоми, емоційних сплесків.

Водолій

Під заступництвом Білого Металевого Бика Водолій наважиться на серйозні зміни в особистому житті, в роботі та побуті. Водночас важливо не поспішати і приділяти достатньо часу підготовці та плануванню. Найкращий час для рішучих кроків – початок весни 2021 року.
Загалом рік сприятливий для Водолія: він буде здоровий, фінансово забезпечений, майже завжди в гарному настрої.
Крім цього, у рік Бика Водолій зуміє знайти застосування талантам, які раніше були не надто потрібні. Креативність і вміння ухвалювати блискавичні рішення допоможуть досягти успіху в бізнесі та особистому житті.
Єдине, що може затьмарити життя волелюбного Водолія – це рамки і обмеження, які у 2021 році зачеплять майже всіх. Зірки радять представникам знаку не зациклюватися на тому, чого він не в змозі змінити.
Що принесе Водолію успіх у 2021 році: роль консультанта, помічника керівника, кризового менеджера, участь у нових проєктах, налагодження корисних контактів і зв'язків.
Чого варто уникати: консервативних методів і рішень, роботи в жорстких рамках.

Риби

Риби пережили непростий 2020 рік, в якому вони змогли накопичити досвід і знайти мудрість. І з приходом Білого Бика настає період, коли їм вдасться застосувати всі накопичені знання собі на благо.
Загалом 2021 рік пройде для Риб відносно тихо. Можливі їм приємні подорожі, нові знайомства і моменти щастя.
Відсутність поспіху допоможе глибше оцінювати ситуацію і знаходити оптимальні шляхи до здобуття щастя. Запорука успіху Риб – спокій і неквапливість.
Протягом усього року Бика багато проблем Риб вирішаться самі собою, і це помітить оточення.
Зірки радять представникам знаку з вдячністю приймати подарунки долі та не говорити про це, щоб не стати об'єктом заздрощів і маніпуляцій.
Що принесе Рибам успіх у 2021 році: самостійність і ділова хватка, уважність до деталей.
Чого варто уникати: угод з нерухомістю, сумнівних операцій з фінансами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5911 / 4.24MB / SQL:{query_count}