Послаблення карантину: як правильно адаптуватися

Поради від Центру громадського здоров’я України

Під час послаблення карантину люди можуть почуватися по-різному. Емоційні реакції на цьому етапі можуть включати: страх і тривогу за власний стан та здоров’я близьких; стрес через постійне спостереження за власним здоров’я; смуток, гнів, фрустрацію через те, що друзі та близькі люди уникають контактів через побоювання інфікування; почуття провини через те, що під час карантину не було змоги повноцінно виконувати робочі та/або батьківські обов’язки. Діти теж можуть відчувати різні емоції під час послаблення карантину.
Уряд продовжив карантинні обмеження в Україні до 22 червня. Однак з 22 травня послаблює їх дію. Водночас, пам’ятати про правила гігієни та фізичного дистанціювання потрібно навіть у цей час.
Якщо вам потрібно зробити покупки, тримайтеся на відстані не менше метру від інших людей. Досі рекомендуємо розглянути варіант онлайн-замовлення та доставлення товарів кур’єром додому.
Не забувайте про безконтактні привітання: усмішка, помах голови.
Пам’ятайте про респіраторну гігієну і етикет кашлю: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає – у згин ліктя.
Навіть під час послаблення карантину, якомога частіше мийте руки протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.
Самоізолюйтеся у разі появи респіраторних симптомів. Також потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо живете із людьми похилого віку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2566 / 4.06MB / SQL:{query_count}