Ветеранок запрошують взяти участь у проєкті з розвитку власної справи та самозайнятості

Проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» повністю безкоштовний для всіх охочих ветеранок та має на меті навчити основам ведення бізнесу, і створити план розвитку власної справи.

Після написання та захисту плану кожна учасниця має можливість отримати фінансування розміром до тисячі євро на закупівлю обладнання, необхідного для реалізації своєї бізнес-ідеї. 
Зараз понад 130 учасників проєкту отримали фінансування у межах проєкту. Ветеранка зі Львова Ірина Косовська, повернувшись зі сходу України в 2016 році, вступила на магістерську програму, а після завершення навчання вирішила здійснити свою мрію і зайнялась вишивкою та пошиттям одягу.
«Ніколи не думала про власну справу, це все здавалося мені дуже далеким. Але після «Жіночого ветеранського руху», приїхавши додому, знайшла в інтернеті інформацію про грант для ветеранів та ветеранок, що прагнуть почати власну справу. Заповнила анкету, пройшла дводенне навчання, успішно захистила бізнес-план та отримала обладнання», – зізнається Ірина. 
Ірина розповідає, що швейне обладнання, отримане внаслідок участі в проєкті «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», значно покращує ефективність та швидкість роботи. «Крім того, я думаю про розширення асортименту та пошиття ексклюзивного та якісного жіночого одягу», – додає Ірина.
Аби стати учасницею проєкту, заповнюйте заявку за посиланням або телефонуйте за тел.: (068) 191-10-84.
Дізнатись подробиці щодо участі у проєкті: http://bit.ly/2jXlpOs 
Проєкт фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.  
Виконавчий партнер проєкту – Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL». 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8662 / 4.07MB / SQL:{query_count}