Роби добро просто так!

У Львові відбудеться благодійний проєкт на підтримку самотніх людей та осіб з інвалідністю

В грудні у Львові відбудеться акція “Просто так”, яка має на меті приділити увагу самотнім людям та людям з інвалідністю. Як кажуть організатори, у місті є 630 людей, яким потрібна допомога.
“Кожен із нас у своєму листі до подарунків рідним може додати олію, рис, “миколайчика” або пряник чи зробити пожертву на рахунок організації (лише 50 гривень, що дорівнює ціні горнятка кави), взяти участь у благодійних майстер-класах. І тоді 630 самотніх людей з інвалідністю отримають трішки уваги, просто так, від інших львів’ян, напередодні свят!” – наголошують ініціатори акції.
Отже, 9 грудня о 12.00 в майстерні пряників “Юрашки” (вул. Краківська, 14) проводитимуть прес-майстер-клас “Пряники своїми руками”. Охочі взяти в ньому участь зможуть виготовити пряники для стареньких власноруч.
Крім того, у рамках акції “Просто так” відбудуться інші благодійні майстер-класи: 14 грудня – арт-терапевтична майстерня, 14 і 15 грудня – планувальний майстер-клас “Карта мрій”. А ще кожної п’ятниці тут відбуватиметься різдвяна майстерня для дітей.
Організатори мають на меті влаштувати свято для самотніх людей з інвалідністю, організувати необхідну кількість подарунків для них, привернути увагу львів’ян до тих, що потребують допомоги, тобто до однієї з найбільш вразливих категорій.
Подарунки для стареньких можна приносити на адресу: вул. Коновальця, 7, попередньо зателефонувавши на номер 067 332 1500.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6400 / 4.05MB / SQL:{query_count}