Пробне ЗНО-2020: що варто знати

Учасникам, які найшвидше зареєструються, кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю

3 січня 2020 року розпочнеться реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020. Вона триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Учасникам, які найшвидше зареєструються на пробне ЗНО-2020, кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю. Бонус отримають перших 200 зареєстрованих учасників з української мови і літератури, 300 – з математики, інформує пресслужба ЛОДА.
Зі слів директорки Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк, до 1 грудня заклади вищої освіти повинні затвердити свої правила прийому на базі умов прийому, прийнятих МОН та опублікувати їх на свої сайтах. А в умовах прийому сертифікатів з’явилося декілька змін.
“Дійсними будуть сертифікати за чотири роки, починаючи з 2017 року, і лише іноземна  мова – з 2018. Випускники матимуть право подавати документи у п’ять закладів вищої освіти, минулого року було 7. Для подання на державну форму навчання необхідно мати не менше 125. Для вступу на спеціальності “Медицина”, “Педіатрія”  –  не менше 150 балів. На “Право”, “Міжнародні відносини” – не менше 140 балів. Тобто, якщо абітурієнт набере менше, то він не зможе вступити навіть на платну форму”, – каже вона.
Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії перекладуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 28 березня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4224 / 3.96MB / SQL:{query_count}