Подорож у минуле

Львів’ян і гостей міста запрошують на святкування першої річниці Львівського музею історії науки і техніки

Хочете побачити на власні очі перше львівське таксі? Цікавитеся ретро-технікою? Тоді саме вам із друзями й родиною варто завітати на “Ретро Гараж”. Подія відбудеться у неділю, 27 жовтня, о 14.00 у Львівському музеї історії науки і техніки (вул. Вітовського, 570-а), який є філією Львівського історичного музею. Дійство відбудеться у ангарі першого старого австрійського трамвайного депо площею 1073 кв. м. Цей ангар на 50 років орендував Львівський історичний музей.
Захід приурочений до першої річниці створення музею. Адже саме 27 жовтня 2018-го тут відкрили першу виставку ретро-техніки, частина якої є у колекції закладу. Тоді подію присвятили 125-річчю Львівського історичного музею.
Тож до першого дня народження організатори підготувала досить цікаву програму. Світлана і Євген Кравси продемонструють гостям перший таксомотор, який їздив вулицями нашого міста – авто Citroen AC4 Berline Lux 1929 року. Варто зауважити, що у жовтні 2019 року весь автомобільний світ відзначає знакову дату – 100-річчя марки Citroеn. Презентований з цієї нагоди відновлений вінтажний Citroеn AC4 Berline Luxe – приклад надійності та елегантності творіння Андре Сітроена. А ще вам цікаво буде довідатися, що у Львові у 20-х роках минулого століття постійно діяла виставка-продаж авто Citroеn у пасажі Міколяша та сервісний центр, який був розташований на вулиці Зелена. Володіти таким автомобілем у нашому місті було престижно. У гаражі відомих львів’ян неодмінно мав бути саме Citroеn, тож не дивно, що в родинній колекції Потоцьких Citroеn AC4 посідав особливе місце…
Любомир Полюга продемонструє відвідувачам мотоцикл МIM 1959 року. А Ігор Судиславич-Стрільців запропонує на розсуд львів’ян і гостей міста матеріали першого Львівського ретро-клубу “Автоантік”. Та й це ще не все – організатори святкування уже готують декілька приємних сюрпризів. Тож приходьте в Львівський музей історії науки і техніки та здійсніть свою мандрівку в минуле. Зверніть увагу на те, що дрес-код події – ретро.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9736 / 4.08MB / SQL:{query_count}