Пам’ятаймо!

У Львові молитовно вшанують загиблих у Скнилівській трагедії

фото: Олег Огородник
Зазвичай біда приходить, коли її чекаєш найменше. 27 липня 2002 року назавжди вписане в історію нашого міста як день одної з найбільших трагедій і найбільших потрясінь, а водночас як день співчуття та співпереживання. Того погожого суботнього дня чимало львів’ян цілими родинами зібралися на Скнилівському летовищі, аби відпочити та побачити розрекламоване  грандіозне шоу. Натомість сталася авіакатастрофа, яка забрала десятки невинних життів, ще дві з половиною сотні людей були травмовані…
Нині важко згадувати ті дні. Кажуть час лікує, однак гіркота скорботи донині не полишає рідних, які втратили своїх найдорожчих. Традиційно в день трагедії вони збираються разом, аби пом’янути молитвою загиблих і підтримати одне одного.
І цього року 27 липня в 17-ті роковини Скнилівської трагедії у Львові знову зберуться на молитву родичі та близькі загиблих у цій авіакатастрофі. Вони запрошують долучитися до молитви й небайдужих львів’ян! Заходи відбудуться у каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії (вул. Авіаційна, 1) та біля “Сегменту пам’яті” жертв Скнилівської трагедії на летовищі.

Розклад заходів:

09.30 – Божественна Архиєрейська літургія, яку очолить Архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк.
11.00 – Парастас за всіма загиблими за участі духовенства різних конфесій.
11.45 – Формування колони, переїзд на автобусах та автомобілях до пам’ятного знака на летовищі – місця загибелі. Опісля – заупокійна панахида та окроплення пам’ятного знака.

Скнилівська трагедія – авіакатастрофа, яка сталася під час святкування 60-ої річниці 14-го авіаційного корпусу ВПС України на летовищі “Скнилів” 27 липня 2002 року. Внаслідок падіння винищувача Су-27УБ (№42, серійний №96 310 425 070- зі складу 894 ВАП) у натовп глядачів загинуло 77 осіб (серед них – 28 дітей) і постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих цю подію вважають найбільшою катастрофою у світовій історії авіаційних свят.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9238 / 4.08MB / SQL:{query_count}