Паломництво до собору Cвятої Софії

Львівську молодь запрошують до Рима на урочистості з нагоди 50-річчя храму

“Усі дороги ведуть до Рима” – каже давнє прислів’я. А для українців Рим став особливим містом, адже саме тут є найдавніша поза Україною українська церква – Cвятих Сергія і Вакха. Саме на Рим звернули свої погляди українці “в розсіянні сущі”, коли туди повернувся із заслання Патріарх Йосиф Сліпий. І одним із перших та найважливіших його проєктів стало зведення в цьому місті українського собору Святої Софії як місця паломництва всіх розсіяних по світу українців.
“А коли дивитиметеся на собор Святої Софії і будете здійснювати паломництво до нього як до рідної святині, і молитву приноситимете в ньому, пам’ятайте, що цей собор залишаю вам як знак і символ знищених і збезчещених українських храмів Божих, між ними наших найважливіших свідків – соборів, свідків нашого прадідівського християнства, Святої Софії в Києві і Святого Юра у Львові!” – наголошував Патріарх Йосиф Сліпий.
Цього року УГКЦ відзначає 50-річний ювілей храму. За півстоліття свого існування цей храм став важливим центром духовного, культурного та національного життя українського народу. Тож із цієї нагоди 1 вересня відбудеться Всецерковна проща до собору Святої Софії в Римі, яку очолить глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.
“Українська молодь – Христові” запрошує молодих людей долучитися до прощі-мандрівки до Рима, яка відбудеться з благословення Архиєпископа і митрополита Львівського Ігоря Возьняка.
Дорогою до Рима паломники відвідають Падую, у Равенні матимуть літургію в свято Успення Пресвятої Богородиці, проведуть кілька днів у Римі та трохи відпочинуть на італійському узбережжі Адріатичного моря – у Ліньяно-Саббядоро!

Програма паломництва

26.08 – 15.00 – виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Падуї.
27.08 – вранці приїзд до Падуї . 
28.08 – вранці виїзд із Падуї до Равенни. Нічний переїзд до Рима.
29.08 – приїзд до Рима. 
29-31.08 – екскурсійна програма.
1.09 – урочистості в соборі Святої Софії, нічний переїзд до Ліньяно-Саббядоро. 
2.09 – приїзд до Ліньяно-Саббядоро. День на морі. Нічний переїзд до Львова.
3.09 – Приїзд до Львова.
Плата з одної особи – 255 євро і 200 грн.

Контактні тел.: 067 607 56 84 (Христина Кутнів, УМХ); 067 499 89 36 (Олена Карнаух, БО “Фундація духовного відродження”).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.0090 / 4.08MB / SQL:{query_count}