Вітаємо Митрополита Андрея!

У Львові відбудуться заходи, приурочені до 154-ої річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького

Уже стало доброю традицією нашого міста різноманітними заходами відзначати 29 липня – День народження Митрополита Андрея Шептицького. І цього року їх не бракуватиме. Зокрема, 28 і 29 липня львів’ян та гостей міста запрошують на свято української молоді “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”.
В неділю об 11.00 у соборі Святого Юра відбудеться Архиєрейська божественна літургія. О 16.30 всіх охочих запрошують до цього храму на концерт духовної музики у виконанні солістки Львівської національної філармонії Олени Мацелюх (орган) та Ігоря Мацелюха (флейта) “Духовні спомини Праведного Митрополита Андрея”. Опісля відбудеться похід із запаленими свічками до пам’ятника Митрополитові Андрею.
У понеділок, у День народження Митрополита, програма свята розпочнеться також із Архиєрейської божественної літургії о 10.00. А з 12.15 буде нагода стати учасниками чи глядачами фестивалю української пісні “Голос Руси-України” та спортивного фестивалю “Український дух, гарт і перемога”, відтак побувати на екскурсіях Святоюрським комплексом, концерті духовної музики у виконанні квартету солістів камерного оркестру “Віртуози Львова”, молебні на прославу Праведного Митрополита Андрея тощо.
Захід відбудеться за підтримки Громадської ради “Святий Юр”, Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького, Всеукраїнської громадської організації “Союз Українок”, Національного університету “Львівська політехніка”, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської архиєпархії УГКЦ.
Організатори просять учасників надягти українські вишиванки, а заявки на участь в змаганнях та конкурсах надсилати на електронну пошту: gbrunets@ukr.net. Контактний тел. (098) 219 39 17.
Також відбудеться щорічна проща вірян та монашества до села Прилбичі – місця народження Митрополита Андрея.

Програма прощі

Неділя, 28 липня

22.00 – Вступне слово єромонаха Юстина Бойка.
22.15 – Чин віднови хресних обітів, наука.
23.00 – Велика Вечірня з литією зі службою священномученику Климентію, архимандриту Унівському, мирування, наука.

Понеділок, 29 липня

00.30 – Похід зі свічками до каплиці-усипальниці родини Шептицьких, Панахида за всіх усопших із родини Шептицьких, повернення до храму.
02.00 – Акафіст за прославу Праведного Митрополита Андрея, наука.
02.30 – Вервиця (славні Таїнства).
03.00 – Акафіст до священномученика Климентія, архимандрита Унівського.
03.30 – Ісусова молитва.
04.00 – Хресна дорога за Україну.
06.00 – Вервиця (радісні Таїнства).
07.00 – Утреня зі службою священномученику Климентію, архимандриту Унівському.
08.00 – Вервиця (світлі Таїнства).
09.00 – Архиєрейська Божественна літургія, яку звершить владика Ігор, Архиєпископ і митрополит Львівський, опісля – молитва за прославу Праведного Митрополита Андрея, водосвяття, благословення вірних свяченою водою.
11.00 – Мистецька програма.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.2773 / 4.09MB / SQL:{query_count}