Вирушаймо на молодіжну прощу до Унева!

За два дні віряни подолають близько 60 кілометрів

Із 17 по 19 травня львів’ян запрошують на XXVІ Міжнародну молодіжну пішу прощу зі Львова до Унева, інформує прес-служба міськради. Проща вирушить 17 травня, а завершиться – 19-го. За два дні прочани подолають близько 60 кілометрів. Цьогорічний маршрут пролягатиме через Львів –Лисиничі – Винники – Соснівку – Гаї – Городиславичі – Романів – Ганачівку – Затемне – Коросне – Сивороги – Унів.
Ночівля першого дня прощі відбудеться в Романові, а в ніч із суботи на неділю організують нічні молитовні чування в Святоуспенській унівській лаврі.
Учасникам прощі необхідно взяти зі собою спальник, каремат, посуд, намет, зручне взуття, теплий одяг, дощовик, аптечку, молитовник і вервичку. Важкі речі довезуть до місця ночівлі автомобілем, зі собою знадобиться лише їжа, дощовик і медикаменти.
Пожертва на участь у прощі становить 100 грн. У вартість входить харчування (обід та вечеря в п’ятницю, сніданок і вечеря в суботу), пакет прочанина із сувенірною продукцією, перевезення речей та організаційні видатки. З Унева до Львова можна буде повернутися автобусом, вартість квитка на який мають повідомити згодом.
Щороку ходу організовує братія Святоуспенської унівської лаври і Товариство українських студентів-католиків “Обнова”.
По додаткову інформацію варто звернутися до голови інформаційної групи: Настя Тарнавська, тел. 063 12 45 009 або писати на e-mail: ObnovaStudentLviv@gmail.com. Зі спонсорськими пропозиціями звертатися до голови оргкомітету: Олена Пляченко, тел.: 063 84 81 338; 098 07 33 186, olenkaplyachenko@ukr.net.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6506 / 4.07MB / SQL:{query_count}