Пізнати спадщину Митрополита Андрея Шептицького

В Українському католицькому університеті 10 квітня відбудеться презентація книги Мирослава Мариновича

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича “Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми” у Львові. Захід заплановано 10 квітня о 18.30 у Центрі Шептицького (вул. Стрийська, 29).
У рамках презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії УКУ Мирослав Маринович, представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями.
Книга містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митрополита Андрея Шептицького через чотири аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.
Учасники дискусії: Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи; Софія Опацька, декан-засновниця #LvBS, проректорка УКУ; Олег Яськів, директор Центру Шептицького; Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, член Дорадчої ради #LvBS. Модератор – Мар’яна Савка, головна редактор і співзасновниця Видавництва Старого Лева.
Книгу видано за підтримки випускників #LvBS: магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.8139 / 4.06MB / SQL:{query_count}