Хресна Дорога вулицями Львова

У день виборів у нашому місті відбудеться традиційна хресна хода. Буде ситуативне перекриття руху

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, яка знаменує середину Великого посту, християни в особливий спосіб вшановують Хрест Господній. Вже стало традицією щороку в цей день проводити загальноміську Хресну Дорогу.
Цього року цей день збігається з днем виборів президента України, однак у Львівській архиєпархії вирішили, що це не має бути причиною перенесення такого релігійного заходу. Цьогорічна хресна хода присвячена вшануванню Року родини та постаті блаженного священномученика Климентія Шептицького.
Початок молитовної ходи о 15.00 біля храму Архистратига Михаїла (м. Львів, вул. Винниченка, 22).
Маршрут ходи: вул. Винниченка, 22 (храм Архистратига Михаїла) – вул. Підвальна – пл. Митна – пл. Соборна – пл. Галицька – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи (проти руху) – вул. Академіка В. Гнатюка – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Листопадового Чину – пл. Святого Юра.
Програму цьогорічної ходи готують студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Для розважань вірянам запропонують тексти італійського кардинала Джанфранко Равальді, який написав Хресну Дорогу на прохання Святішого Отця.
Зі слів ректора семінарії отця Ігоря Бойка, цей рік проголошений Роком родини, тому наголос у цій Хресній Дорозі на тому, які стосунки мають бути в сім’ї між чоловіком та дружиною, який важливий обов’язок християнського виховання в родині, що здорова сім’я є запорукою здорового суспільства. Будуть зацитовані вислови отців Церкви про сім’ю.
“Також ми беремо за основу послання і тексти блаженного священномученика Климентія Шептицького. Ця постать, її життя також будуть відображені у Хресній Дорозі”, – зазначив отець-ректор.
Під час хресної ходи буде 15 молитовних стоянь. “Розважаючи над хресними стражданнями Ісуса Христа, спогадаймо цією дорогою молитви тих, які прийняли мученицький вінець нев’янучої слави, віддавши життя за нашу Церкву та Батьківщину! Нехай за молитвами блаженного священномученика Климентія та Праведного Митрополита Андрея милосердний Господь дарує нам мир! Запрошуємо вірних до спільної молитви!” – закликають організатори.

У зв’язку з очікуваною великою кількістю учасників ходи, мешканців та гостей міста просять обмежити заїзд приватним автотранспортом в центр міста у зазначені години, а також не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими йтиме хода. 
На період Хресної дороги, трамваї курсуватимуть у таких напрямках:
– маршрут №1 – “Залізничний вокзал – вул. Городоцька – вул. Миколайчука” та у зворотньому напрямку;
– маршрут №2 – “вул.Коновальця – вул. Вітовського – Академія мистецтв” та у зворотньому напрямку;
– маршрут №3 – “Аквапарк – вул. Вітовського – Академія мистецтв” та у зворотньому напрямку;
– маршрут №5 – не курсуватиме;
– маршрут №7 – “вул.Татарбунарська — вул.вул.Миколайчука”;
– маршрут №8 – “вул.Вернадського – вул. Мушака” та у зворотньому напрямку;
– маршрут №9 – “Залізничний вокзал – вул. Вітовського – Академія мистецтв” та у зворотньому напрямку.
Також, у разі потреби, тимчасово можуть призупинити рух трамваїв на пл. Соборній та змінити рух трамваїв по ситуації, про що інформує прес-служба міськради.
Тролейбуси маршрутів №2, №9, №12 на час проведення Хресної дороги курсуватимуть до вул. Ангеловича та пл. Кропивницького.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6461 / 4.09MB / SQL:{query_count}