День студента -2019 у Києві

На освітніх виставках у столиці випускники шкіл, студенти та їхні батьки матимуть змогу ознайомитися з освітніми можливостями вітчизняних та закордонних навчальних закладів

У самому серці Києва – в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (вул. Хрещатик, 2) 12 – 13 квітня триватимуть виставка “Освіта і кар’єра – 2019” і виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”. Організатори – товариство “Знання” України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.
Це найпотужніший освітній захід в Україні за кількістю вітчизняних і закордонних учасників та відвідувачів. Виставки дають змогу отримати докладну інформацію всім охочим навчатися в нашій державі та за кордоном. Свої пропозиції щодо навчання пропонуватимуть провідні вітчизняні виші.
В “Українському домі” будуть представлені також більш ніж 80 навчальних закладів з різних країн світу. Вони презентуватимуть програми вивчення іноземних мов, можливості середньої та вищої освіти.
На виставці передбачається велика змістовна тематична програма. Зокрема, у двох залах проводитимуть семінари, науково-практичні конференції, круглі столи, презентації, тренінги, майстер-класи. Окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, гості виставки матимуть змогу відвідати заходи, які проведуть представники наукових установ, освітніх концернів, коледжів та університетів, зокрема, вони презентуватимуть різноманітні молодіжні проекти, програми студентських обмінів тощо.
Запрошуємо старшокласників, студентів та їхніх батьків відвідати виставки “Освіта і кар’єра – 2019” і “Освіта за кордоном” 12 – 13 квітня в “Українському домі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).
Як повідомляють сайти www.osvitainfo.com.ua та edu-abroad.com.ua, виставки працюватимуть: 12 квітня з 11.00 до 18.00 та 13 квітня з 11.00 до 17.00. Вхід вільний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7428 / 4.06MB / SQL:{query_count}