Вітаємо переможців!

Учні професійно-технічних навчальних закладів Львівщини змагались у ІІІ турнірі з міні-футболу пам’яті Мирослава Попадюка

У турнірі брали участь 24 команди. Серед них – постійні учасники та нові гравці. Зокрема, у турнірі вперше брала участь команда Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну. Усі команди продемонстрували зрілий та змістовний футбол.
Учасників турніру привітали заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук, голова оргкомітету турніру Роман Вороняк, донька Мирослава Попадюка, заступник директора ВПУ №29 Галина Попадюк, член виконкому федерації футзалу Львівщини Роман Лаба, друзі та колеги, котрі багато років товаришували та працювали з Мирославом Попадюком.
Після закінчення чотирьох ігор до фіналу турніру увійшли команди Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій та Новояворівського вищого професійного училища.  Команда з Новояворівська грала у фіналі турніру вже втретє, проте цього разу їй знову не вдалося здобути перемогу. У драматичному і напруженому поєдинку команда ЛВПУ ІКТ перемогла команду з м. Новояворівська з рахунком 5:4. За ІІІ та ІV місце змагались переможець попередніх двох турнірів команда ВПУ №34 м. Стрия та команда Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Команди ВПУ №19 м. Дрогобича та команда  Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею розділили V і VI місце.
Усі учасники, призери та переможці нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та кубками і медалями оргкомітету турніру. Оргкомітет турніру визнав кращим гравцем турніру капітана команди ЛВПУ ІКТ Миколу Руса, кращим захисником гравця команди Новояворівського ВПУ Володимира Гридового та кращим воротарем Володимира Щудла з команди ВПУ №34 м. Стрия (це вже третя нагорода для Володимира).
Також оргкомітет турніру висловлює щиру подяку арбітрам фінальних змагань Юрію Щипанському та Олександру Мхітаряну.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9257 / 4.35MB / SQL:{query_count}