Пізнати спадщину Митрополита

Оголошений набір на навчання у ІХ літній школі “Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького”

Навчання у цій школі триватиме з 1 по 7 липня 2019 року у Львові. Його проводитимуть у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35-a). Організатором є Інститут релігії та суспільства УКУ. Учасники проживатимуть у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35).
Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також на виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати на добирання до місця проведення літньої школи та повернення додому покривають самі учасники.
Реєстраційний внесок учасника – 400 гривень – сплачується в день приїзду.
Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист і анкета. Учасники, яких повідомлять про зарахування в літню школу, зобов’язані попередньо ознайомитися з матеріалами курсу, що їх їм надішлють організатори.
Остання дата прийому документів – 3 травня 2019 року. Відповідь про зарахування апліканти отримають до 15 травня 2019 року.
Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників із духовним спадком та діяльністю Митрополита Андрея і розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями в суспільному житті. Головний акцент робитимуть на побудову суспільства на засадах християнської моралі та цінностей, а також на пошуках порозуміння в мультирелігійному та багатоконфесійному середовищі. Важливими складовими школи є її екуменічний характер, відкритість до діалогу, свобода інтелектуальних дискусій, невимушена та дружня атмосфера.
Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття і дискусії з лекторами, дискусії та обговорення в малих групах. Частими лекторами цієї літньої школи є провідні науковці та суспільні діячі: Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Ліліана Гентош, Тарас Возняк, Оксана Гайова, Олег Турій та інші.
Завдання школи – показати актуальність соціального вчення Церкви і випрацювати постійно діючий інтенсивний літній курс, на якому вивчатимуть суспільну думку Митрополита Андрея. Під час лекційних зустрічей будуть порушені питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики Митрополита Андрея; конкретних проявів суспільної думки Митрополита, зокрема розгортання мережі порятунку євреїв під час Другої світової війни. Передбачається, що проблематика цих питань буде дискутуватися відповідно до викликів сьогодення. Школа також передбачає духовну та культурну програму (молитву в крипті собору Святого Юра, похід до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, поїздку місцями Андрея Шептицького, інтерактивні ігри, перегляд фільмів, відвідини храмів Львова, екскурсії Львовом та УКУ тощо).
На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин.
До участі у навчанні запрошують студентів, аспірантів та викладачів гуманітарних студій, учителів, журналістів, мирянських та громадських активістів, а також усіх тих, що бажають поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від фаху та релігійно-конфесійної приналежності). Пріоритетом для організаторів є учасники віком від 18 до 40 років, однак розглядають і кандидатури віком від 40 років за умови високого рівня мотивації апліканта.
Щоби подати заявку на навчання в літній школі, потрібно заповнити форму, яка містить анкету і мотиваційний лист.
Довідки за тел.: (032) 240-99-40 та 3252 (внутрішній), електронна скринька: irs@ucu.edu.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8080 / 4.37MB / SQL:{query_count}