Важливі меседжі від Блаженнішого Святослава

“Якщо ми деколи втрачаємо сенс життя, то це не означає, що маємо втрачати саме життя”, – певен глава УГКЦ

Молодість – це найважливіший період життя, коли ми можемо відкрити і зрозуміти своє покликання. Тільки тоді, коли ми усвідомимо, що комусь потрібні та займаємося важливою діяльністю, – депресія (і навіть суїцид) не буде нам загрожувати. Таку думку висловив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в інтерактивній програмі “Живого ТБ” “Відкрита Церква” на тему “Молодь: шлях до Церкви”. У програмі було озвучено інформацію, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, депресія – третє за поширеністю захворювання серед молодих людей. Самогубство ж стоїть на третьому місці серед поширених причин смерті.
“Бути молодим – це найкращий період у нашому житті. Проте коли перед молодими людьми постають нові виклики і проблеми, тоді вони можуть упасти у відчай”, – зауважив Предстоятель УГКЦ, інформує  Департамент інформації УГКЦ.
“У духовному житті депресію часом називають відчаєм. З духовної точки зору відчай – спокуса злого. Тому перша порада – це не піддаватися спокусі! Життя надзвичайно прекрасне. Тож, якщо ми деколи втрачаємо сенс життя, то це ще не означає, що маємо втрачати саме життя. Мфи повинні передусім шукати його сенс!” – запевнив Предстоятель УГКЦ.
На його думку, ми повинні запитувати себе: як мені прожити своє життя так, щоб можна було виконати моє життєве завдання? Адже в цьому полягає ключ, таємниця щастя.
“Не потрібно думати, що ви коли-небудь були у безвиході. Немає безвихідних ситуацій. Можливо, вихід є з іншого боку”, – з усмішкою промовляє Блаженніший Святослав. А пізніше додає: “А якщо ви справді потрапляєте в таку ситуацію, коли опускаються руки, то я заохочую всіх вас спілкуватися з Богом, спілкуватися з іншими людьми. Не закривайтеся в собі!”
Глава Церкви підкреслив, що сучасний світ є гіперемоційним, а молодь живе у віртуальному середовищі. Тож коли бракує емоцій, людина вважає, що вона потрапила в порожнечу. “Плекайте людські стосунки. Долайте самотність з допомогою спільноти!” – наприкінці наголосив Блаженніший Святослав.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5417 / 4.35MB / SQL:{query_count}