Шкільні новації-2018

На Львівщині до роботи за новими стандартами початкової освіти підготували майже 4 тисячі вчителів

На обладнання для “Нової української школи” в межах Львівської області отримали більше 70 млн грн. Загалом на цей проект по Україні скерували майже 1 мільярд гривень. Ще 29 млн гривень Львівщина скерувала на перепідготовку вчителів. Про це повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. Кошти розподілили пропорційно: 40% – на дидактичні матеріали, 40% – на меблі та 20% на комп’ютерну техніку.
“Торік ми пілотували тільки проект державного стандарту початкової освіти. Було долучено 9 шкіл, і вже можемо говорити про перші успіхи дітей, які навчались в таких класах. Перед початком навчального року Львівський інститут післядипломної освіти підготував 99 тренерів, які готували вчителів, що працюватимуть за проектом “Нова українська школа”. Загалом до роботи за новими стандартами готові майже 4 тисячі вчителів, у тому числі вчителі іноземних мов”, – зазначила Любомира Мандзій.
Усі вчителі, що працюватимуть з дітьми початкової школи, проходили курс на платформі EdEra та отримали відповідні сертифікати. Певні зміни відбуватимуться також і в середній та старшій школі. “Трансформація освіти відбувається  на усіх ланках. Наше основне завдання, на що ми орієнтуємо директорів шкіл, – збільшення шкіл з поглибленим вивченням природничих прeдметів та запровадження профільного навчання у старших класах”, – наголосила Любомира Мандзій. З її слів, введення профільного навчання дозволить підвищити якість освіти в школах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7105 / 4.34MB / SQL:{query_count}