Хто змінюватиме країну

У Львові відбудеться форум відповідальних християн “Бог-людина-Україна”

Християни різних конфесій, свідомі українці зберуться 18 серпня у Львові, щоб поділитися досвідом, поспілкуватися, усвідомити відповідальність за Україну і суспільство та об’єднатися для спільної дії на її благо. Форум відбудеться в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (Хуторівка, 35).
Організатори Форуму наголошують на потребі змінити негативне ставлення християн до участі у виконавчій владі та депутатській діяльності, мовляв це  компрометує моральних людей і загрожує їхній репутації. Натомість саме не християни покликані опиратися злу і творити добро, відстоювати правду і справедливість, свободу і гідність. Вони переконані, що змінити можуть лише якісно інакші люди, які йдуть у владу не заради матеріальних та кар’єрних пріоритетів.
Чи можуть християни впливати на політику, владу, громадське життя країни, саме про це говоритимуть учасники Форуму відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”.
До участі запрошують всіх активних християн різних конфесій, різних парафій, різних організацій, священиків і звичайних людей. Усіх, хто готовий брати на себе відповідальність і змінювати країну.
Участь безкоштовна, але потрібно завчасу зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/ZWPLRb

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9353 / 4.34MB / SQL:{query_count}