Поділитися досвідом, набратися запалу

Молодь запрошують до участі у фестивалі “Вітер На-Дії”

Третій всеукраїнський фестиваль “Вітер На-Дії” відбудеться 16 вересня 2018 року в Центрі Митрополита Шептицького (УКУ). Цього року організатори очікують близько 5 тисяч учасників, серед яких – молодь з усієї України. Організовує фестиваль Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом із Українським католицьким університетом, за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради. Організатори зазначають, що формат цьогорічного фестивалю суттєво відрізнятиметься від попередніх. Це не лише форум для зустрічі та спілкування християнської молоді, а й ресурс, який допоможе лідерам молодіжних організацій отримати інструменти для подальшої праці.
Протягом дня учасникам будуть запропоновані п’ять майданчиків (інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний). Вони зберуть кілька десятків спікерів, серед яких – відомі блогери, священики, волонтери, мандрівники, стартапери, соціальні підприємці, митці, спортсмени. Денна сцена стане своєрідною платформою талантів.
Серед тем, які запропоновано до обговорення, як підкорити інстаграм, стартапи в Україні – біг із перепонами, виїзд за кордон: відтік мізків чи нові можливості та багато інших. Також є нагода побувати на презентації нового видання від “Свічада” – книги всесвітньо відомого богослова і письменника, який частину свого життя був атеїстом і лише згодом навернувся і вважається одним із найкращих захисників християнської віри ХХ століття Клайва Стейплза Люїса “Просто християнство”.
З докладнішою програмою фестивалю, яка постійно доповнюється, можна ознайомитись на сайті “Вітер На-Дії”. Розпочнеться фестиваль літургією у храмі Святої Софії – Премудрості Божої, а завершиться масштабним вечірнім концертом за участі гуртів “Беz Обмежень” і Kerygma Project. Організатори готують безліч сюрпризів для учасників. Зокрема, серед зареєстрованих учасників буде розіграно путівку на Всесвітній день молоді у Панамі та знижки на поїздку у спільноту Тезе у Франції.
Зареєструватися до участі можна на сайті фестивалю як особисто, так і групою. Участь – абсолютно безкоштовна, але краще придбати пакет учасника, це дасть змогу  взяти участь у розіграші квитка на День молоді у Панамі, отримати знижку 10 євро на поїздку в спільноту Тезе, потрапити на три топові дискусії інтелектуального майданчика. В пакеті учасника будуть й інші приємні подарунки, які ще довго нагадуватимуть про “Вітер На-Дії”: екоторбинка, брендовані кольорові шкарпетки, браслет учасника. Пакет учасника до 28 серпня можна придбати за 200 грн, а після 29 серпня і до 16 вересня – за 250 грн. Оплатити пакети учасника потрібно до початку фестивалю. Якщо реєструватися групою від 10 осіб, то пакет обійдеться на 20 гривень дешевше.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9746 / 4.37MB / SQL:{query_count}