Гори доступні для всіх!

Завдяки сім’ї та команді On 3 wheels 13-річний хлопець з ДЦП піднявся на вершину Ґорґан

Минулими вихідними команда On 3 wheels, що допомагає подорожувати людям з інвалідністю, здійснила мрію Миколи Козака, 13-річного юнака з Червонограда. Хлопець із церебральним паралічем піднявся на гору Середня на спеціальному візку-“жульєтці”.
“Перед поїздкою Миколка трішки нервував, адже це була незвична для нього подорож. Окрім команди On 3 wheels, його супроводжували батьки і восьмирічна сестра Оксанка. Погодьтеся, не кожному до снаги таке випробування – зійти на гору, особливо малій дитині. Але вона без жодних нарікань ішла попереду всієї групи, що нас приємно здивувало. Поїздки з дітьми є великою радістю”, – розповів координатор проекту On 3 wheels Сашко Луцик.
Загалом учасники походу здолали 20 км за майже вісім годин. “Я вражена відданістю цих людей, які роблять добрі справи і втілюють в життя мрії людей з інвалідністю. Велика подяка On 3 wheels та всім хлопцям і дівчатам, які допомагають людям з інвалідністю побачити красу гір! Дякуємо вам за ваші усмішки, жарти, пісні та підтримку! Ви робите велику справу, що дійсно заслуговує пошани і уваги”, – поділилася своїми емоціями мати хлопця Наталія Козак.
Люди з інвалідністю мають змогу долати гірські вершини за допомоги спеціального французького візка LaJoelette (“жульєтка”). Торік команда організувала 12 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат, зокрема й на Говерлу. Учасники команди On3wheels запрошують долучатися всіх охочих: ставати волонтерами, учасниками, лідерами походів для того, щоби здійснити ще більше мрій!
Докладнішу інформацію можна одержати тел. 093 729 38 55 (Сашко Луцик). Стежити за проектом можна у Facebook.

Команда On 3 wheels у 2016 році здійснила унікальну велоподорож до Лісабона. Тоді разом із Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (“На трьох колесах”). Хлопці не залишилися осторонь проблем людей з інвалідністю і, приїхавши додому, розпочали новий унікальний для України проект LaJoëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують вже другий рік поспіль.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4253 / 3.97MB / SQL:{query_count}