Ціна життя – 800 тисяч гривень

40-річній львів’янці Христині Мельник дуже потрібні гроші на лікування

Біди ніхто ніколи не чекає. Вона, на жаль, приходить зненацька… Львів’янці Христині Мельник лише 40 років. Вона молода та успішна жінка. В неї двійко маленьких дітей – три і п’ять років. А ще вона працює вчителькою англійської мови. Здавалося б, життя вдалося – хороша сім’я, цікава робота. Та якоїсь миті щось пішло не так…
Про свій діагноз – рак молочної залози – Христина Мельник дізналася на початку цього року. 29 січня їй зробили операцію з видалення пухлини. Після цього жінка пройшла призначений курс із шести хіміотерапій. Та щоб видужати і повернутися до повноцінного життя, їй потрібне дороговартісне лікування!
Зараз Христині вкрай необхідно вводити дорогий швейцарський препарат герцептин. Один курс лікування ним вона вже пройшла. Загалом цикл лікування складається із 18 курсів. На це знадобиться 800 тисяч гривень! Сім’я таких коштів не має і звертається до всіх, кому не байдужа доля жінки, допомогти їй фінансово. Адже вона так хоче жити заради своїх маленьких діток, які ростуть і яким дуже потрібна мама!
Переказ коштів можна здійснити на картку Приватбанку:
номер рахунку: 5168  7426  0488  3995 
5168 7573 5742 9010
Мельник Христина Іванівна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9339 / 4.35MB / SQL:{query_count}