Заради майбутнього молоді

Форум “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці” об’єднав молодь та представників провідних компаній України

Захід відбувся в нашому місті 8 червня у форматі ініціативи “Український пакт заради молоді – 2020”. Організатори форуму – Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (Центр “Розвиток КСВ”) і Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Інформаційні партнери – Львівська торгово-промислова палата, Львівська ОДА та Львівський обласний молодіжний центр.
Задля вирішення нагальних питань майбутнього молодого покоління, а відтак  нашого суспільства, провідні компанії, молодіжні організації, освітяни долучаються до підписання Українського пакту заради молоді – 2020.
Під час презентації пакту на форумі керівник Центру “Розвиток КСВ” Марина Саприкіна зазначила, що впродовж двох років до цієї ініціативи долучилися 94 компанії.
“Український пакт заради молоді – 2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молодого покоління!” – наголосив координатор Career Hub Центру “Розвиток КСВ” Тарас Деркач.
Метою реалізації цієї програми  до 2020 року є сприяння створенню щонайменше 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором. Зокрема, буде розроблений спільно із Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту Національний план дій для співробітництва бізнесу й освіти. В планах також обмін досвідом співробітництва освітніх закладів із бізнесом та популяризація кращих практик ефективної взаємодії. Результати цієї діяльності будуть регулярно оцінювати та звітуватимуть про них перед громадськістю.
У планах також забезпечити десять тисяч місць праці для стажування та першої роботи молоді. З цією метою будуть проводити прогнозування потреби молодого покоління в знаннях та навичках, у тому числі цифрових, підприємницьких, із фінансової грамотності тощо.

Для функціонування Українського пакту заради молоді – 2020 та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створена експертна рада. Результати реалізації пакту будуть представлені на щорічних Національних форумах “Бізнес та університети” та інших заходах.
На форумі у Львові юнаки і дівчата мали змогу отримати практичні рекомендації з побудови кар’єри; розвинути навички та власний networking; взяти участь у розробці WOW-ідей для кар’єрного розвитку в нашому регіоні; зробити свій внесок у розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді.
Зокрема, на форумі свою стратегію, програми стажування, працевлаштування студентів та випускників вишів презентували потужні бренди: Холдинг емоцій “!FEST”, мережа компаній OctoVia Group, мережа експрес-маркетів “Сім23”, KredoBank, мобільний оператор Lifecell, компанія Nestle Ukraine, Ukrsibbank BNP Paribas Group.
Вітчизняні та міжнародні компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді з професійними навичками, натомість Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів. Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу за кордон, відтак наша країна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування.
Усі ці факти свідчать, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблем освіти та працевлаштування молодих людей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9782 / 4.37MB / SQL:{query_count}