Нагода для зустрічі родин

Наступної неділі, 17 червня, християнські родини запрошують взяти участь у Форумі сімей

Кожна сім’я – це окремий всесвіт зі своїми правилами, традиціями здобутками і проблемами. Кожна має щось запропонувати іншим, як і чогось нового навчитися. Водночас нерідко можна почути, що сім’я стає окремим всесвітом в тому сенсі, що надто віддалена сьогодні від інших, адже через щоденні клопоти, які, здається, поглинають нас, не завжди вдається зібратися разом за родинним столом навіть у свята.

Збагатитися досвідом

Нагоду забути про щоденні турботи і разом з усією сім’єю не лише відпочити, а й збагатити своє життя новим досвідом та знайти практичні поради для себе пропонує Форум сімей, який уже вп’яте організовує Комісія УГКЦ в справах родини спільно з прородинними рухами: “Рух християнських сімей”, “Рух Світло Життя – Домашня Церква”, “Подружні Зустрічі”, “Кана” і “Рух назаретських родин”. Форум відбудеться у Львівській семінарії Святого Духа за адресою: вул. Хуторівка, 35. Розпочнеться він божественною літургією о 12.00.
Як розповів “Львівській Пошті” голова Комісії УГКЦ у справах родини  отець Богдан Тимчишин, мета форуму – дати людям можливість поглянути на своє життя в сім’ї з іншого ракурсу, через призму Христа та подальшій мандрівці з Ним.
Зі слів священика, форум започаткували прородинні рухи, які діють в УГКЦ. В них об’єдналися сім’ї, які хочуть жити з Христом у своєму повсякденному житті, але побачили, що є певні труднощі, а разом долати їх легше. Так ці сім’ї започаткували різні рухи, а п’ять років тому вони зібралися на форум, щоби ближче познайомитися, пізнати працю одні одних та побачити, в чому можуть взаємно допомагати, бути відкритими до інших. Бо багато сімей потребують і шукають такої допомоги чи то в перші роки життя, чи пізніше. Цей форум є майданчиком для зустрічі найрізноманітніших сімей, щоби побачити, що сьогодні Церква пропонує для них, для зміцнення стосунків у сім’ї, родині.
“Водночас цей форум є не тільки для учасників цих рухів, а й для всіх зацікавлених, щоб вони могли побачити харизму кожного руху, особливості його діяльності та, можливо, знайти саме ту підтримку, якої сьогодні потребують. Цей захід для всіх людей доброї волі, які хочуть краще пізнати одне одного, осмислити свої стосунки в світлі Святого Письма та Доброї Новини”, – пояснює священик.

“Світло душі моєї”

Тема цьогорічного форуму приурочена до року Святого Письма і окреслена цитатою з псалма “Твоє світло – світильник для моїх ніг і світло душі моєї”. Отець Євген Станішевський під час загальної зустрічі розповість, як Боже Слово провадить родини, бо Святе Письмо є не гарним додатком до домашньої бібліотеки, а щоденною допомогою в житті, у взаєминах.
Згодом учасників для більш активної праці поділять на тематичні групи, де кожен не тільки зможе почути науку Церкви з того чи того питання, а й поставити запитання, взяти участь в обговоренні. Цього року в групах розглянуть теми: участь родини в літургії (отець Василь Рудейко), особисті стосунки (отець Роман Островський) та читання Святого Письма в сім’ї (отець Петро Терлецький).
Так учасники форуму не лише матимуть нагоду запізнатися з іншими християнськими сім’ями, але й отримають натхнення проповідувати своїми ділами, своїм ставленням і переконанням сімейні цінності усьому суспільству, а найперше своїм рідним. Водночас участь у такому заході – це нагода засвідчити перед суспільством небайдужість людей до сімейного життя, його цінностей і традицій.

Чекають усіх

Торік форум зібрав понад 600 учасників не тільки зі Львова, а й з різних регіонів України: Дрогобича, Стрия, Жидачева, Миколаєва, Жовкви, Пустомит, Нововолинська, Івано-Франківська, Києва, Тернополя, Чорткова, Запоріжжя та інших. Організатори сподіваються, що цього року на перший ювілей форуму збереться не менше. І обіцяють, що з нагоди цього маленького ювілею на всіх учасників чекають приємні несподіванки.
Вони заохочують приходити цілими родинами, з дітьми. Поки батьки спілкуватимуться і здобуватимуть новий досвід, з дітьми працюватимуть аніматори. Багато цікавих та веселих забав гарантовані!
“Хто ж із тих чи тих причин не зможе бути “в повному складі”, нехай також не вагається!” – наголошує отець Богдан Тимчишин.
Участь у заході безкоштовна, однак тих, що бажають взяти участь у Форумі сімей, організатори просять зареєструватися сайті або на Facebook-сторінці Комісії родини, адже для учасників буде невеличка перекуска та й інші організаційні питання потрібно передбачити.
“Реєстрація важлива, щоби ми знали приблизну кількість осіб, аби, борони Боже, когось не скривдити. Але якщо хтось не зареєструвався, але захоче долучитися, ніхто перешкоджати в участі не буде. Радо чекаємо на всіх!” – каже отець Богдан.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7678 / 4.38MB / SQL:{query_count}