Містян запрошують на Форум професійних майстрів

Задля підвищення престижу робітничих професій приватне підприємство “Домова служба” 19 квітня об 11.00 організовує Форум професійних майстрів. Захід відбудеться у Львівському будинку праці (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122).

Мета форуму: сприяти професійному розвитку майстрів; допомогти безробітним успішно працевлаштуватись та реалізувати свій потенціал у сфері побуту. 
У програмі заходу – презентація “Домова служба – платформа розвитку професійних майстрів”; представлення нових сучасних інструментів та обладнання; круглий стіл “Проблеми кадрового забезпечення сфери побутового обслуговування клієнтів”.
До участі у заході запрошують осіб, котрі мають професійний досвід або хобі у проведенні ремонтних робіт у сфері будівництва, столярства, ремонту сантехніки або електричних мереж, тих, хто має бажання працювати у сфері клінінгу, а також підприємства, що ведуть подібний вид діяльності, з метою подальшого співробітництва з ПП “Домова служба”.
Детальніше про послуги ПП “Домова служба” ви можете дізнатися у мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/pg/domslugba.lviv.ua або на офіційному сайті http://www.domslugba.lviv.ua. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 244-59-74, начальник відділу взаємодії з роботодавцями та розслідування страхових випадків Львівського міського центру зайнятості Галина Козак.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2761 / 4.35MB / SQL:{query_count}