ЗНО-2018: що варто знати

До 19 березня можна зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

“19 березня за поштовим штемпелем мають бути надіслані до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти пакети реєстраційних документів тих людей, які хочуть стати студентами вищих навчальних закладів”, – зазначає директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк. З її слів, на Львівщині зареєструвались майже 18 тисяч осіб.
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів проходять державну підсумкову атестацію з трьох предметів у формі ЗНО. Обов’язковими є українська мова і література, інший предмет – математика або історія України. А третій предмет – за самостійним вибором учня.
“Цього року до когорти випускників додаються студенти вищих навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації, які здаватимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО, а також учні системи професійно-технічної освіти, які також будуть здавати ДПА з української мови у формі ЗНО. Усі ці люди повинні бути обов’язково зареєстровані”, – каже Лариса Середяк.
Усі, хто отримав сертифікат учасника ЗНО-2018, повинні перевірити свої персональні дані на сертифікаті та інформаційному повідомленні – обрані предмети, мову перекладу сертифікаційної роботи (за наявності), паспортні дані тощо. Для зареєстрованих учасників ЗНО на сайті УЦОЯО створили інформаційні сторінки, доступ до яких здійснюється за допомогою номера та PIN-коду сертифіката. Саме на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення-перепустки у пункти проведення ЗНО. До 2 квітня можна внести зміни в реєстраційні дані учасників ЗНО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0783 / 4.08MB / SQL:{query_count}