На Хресну дорогу до Крехова, Страдча чи Унева

Архиєпархіальний паломницький центр “Рафаїл” запрошує вірян в одноденні паломницькі поїздки в часі Великого посту до святинь Львівщини, щоб спільно помолитися Хресну дорогу на святому місці

фото: rafail.com.ua
Поїздки відбудуться:

17 березня – до Крехова та Жовкви

Перлина Розточчя – так називають село Крехів, неймовірно красиве, святе і чудотворне місце, осередок Василіянського новіціяту. Відома християнам і Крехівська чудотворна ікона Богородиці. Щотижня сюди приїжджають сотні прочан, аби відпочити і духом, і тілом.
Хресна дорога на Побійній горі – чудова духовна практика в часі Великого посту. Паломники матимуть нагоду пройтися з екскурсією старовинною Жовквою.
Вартість поїздки – 120 грн, обід у монастирі (факультативно) – 60 грн.

24 березня – до Прилбичів і Страдча

Невелике село Страдч, що неподалік Львова, відоме насамперед своєю Хресною дорогою, яка має статус Єрусалимської. Це означає, що проща до Страдча та участь у Хресній дорозі за своїми духовними благами і значенням прирівнюються до прощі в Єрусалимі та проходження справжньої Хресної дороги Спасителя.
Дорогою паломники відвідають і Прилбичі – родинне село Шептицьких, звідки вийшли дві великі постаті УГКЦ: Митрополит Андрей та священномученик Климентій.
Вартість поїздки – 120 грн, обід – самостійно.

31 березня – до Унева і Глинян

Про старовинний студитський монастир в Уневі, уже саме перебування в якому є часом духовної віднови, напевне, знають усі, як і Унівську чудотворну ікону Богородиці. Хто вже там був – захоче ще, а хто не був – планує побувати. 
Дорогою паломники завітають у ще одну святиню Львівщини – церкву в Глинянах, де зберігається чудотворна ікона розп’яття Спасителя.
Вартість поїздки – 150 грн, обід у монастирі (факультативно) – 60 грн.
В програмі паломництв розповідь про святині, Божественна літургія, Хресна дорога. Крім того, Паломницький центр надає супровід керівника групи та духівника – тож буде нагода для сповіді. 
Зареєструватися на поїздку і отримати докладнішу інформацію можна на сайті Центру: https://rafail.com.ua або за тел.: (098) 006-77-98; (093) 877-98-93; (050) 211-97-02.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7999 / 4.36MB / SQL:{query_count}