Гороскоп 2018

Рік Жовтого Земляного Собаки обіцяє бути стабільним, спокійним і вдалим у багатьох сферах життя. Але варто пам’ятати, що фортуна усміхнеться лиш тим, що мають такі якості, як чесність і відданість

Згідно зі східним календарем, 2018 рік є роком Жовтого Земляного Собаки. Настане він у ніч із 16 на 17 лютого, тому зміни в житті кожного знаку зодіаку відбудуться ближче до весни.
Собака хоч і неспокійний, увесь рік буде на сторожі нашого благополуччя. Він уособлює справедливість, ніколи не зрадить, тому можна розслабитися.
2018-ий буде важливим для всіх тих, що хочуть змінити умови проживання. Якщо є щире бажання – успіх гарантований, принаймні Собака зробить все для того, щоб так було.
Сприятиме Собака й тим, що потребують покращення фінансового становища. Але варто пам’ятати, що Собака не сприймає боргів і кредитів, брехні і брудних грошей, тому насамперед пощастить тим, що заробляють гроші своєю працею.
Собака – ще той кар’єрист, тому 2018-ий буде прихильним до тих, що прагнуть побудувати кар’єру або зайняти вищу посаду.
Особливо вдалим рік Собаки буде для представників інтелектуальних професій. Завдяки Собаці світ побачить приголомшливі відкриття та неймовірні проекти. А ще Собака сприяє успіху творчих людей. Головне пробувати, працювати і показувати свій талант.
Не повинно цього року підвести і здоров’я. Єдине, чого не сприймає Собака, то це поганих звичок. Людям доведеться відмовитися від споживання спиртних напоїв, куріння та інших залежностей.
У пошані будуть сімейні цінності, велика кількість подружжів стануть батьками, укладуть шлюб, а ось розлучень буде набагато менше. Ті, що узаконять свої стосунки цього року, можуть розраховувати на міцний союз.
До речі, Собака обожнює подорожувати і не може жити без друга, тому цього року на багатьох чекають приємні знайомства, які переростуть в тісну дружбу.

Овен

У рік Жовтого Земляного Собаки на представників цього знаку зодіаку чекає багато чудес і пригод. Вони отримають все: злет творчої фантазії і можливість насолодитися байдикуванням, фінансову стабільність і непогану роботу, щастя в особистому житті і затишшя в суперечливих ситуаціях. Просто живіть і радійте!
Рік буде фінансово стабільний, тому Овнам можна думати про великі покупки – авто чи нерухомість. Їм відчиняться всі двері у сфері бізнесу.
Щодо особистого життя, то в середині літа на Овнів чекатимуть не лише курорти, а й романи, яскраві зустрічі, флірт. Одруженим Овнам зірки радять частіше влаштовувати сімейні зустрічі та посиденьки.
Однак цього року Овнам варто остерігатися підвищеного тиску, їх переслідуватимуть втома і депресія. Зірки радять зайнятися медитацією або легкими видами спорту, наприклад, плаванням чи ходьбою. Корисними будуть розвантаження у вигляді прослуховування спокійної музики і споглядання природи.

Телець

Цього року Тельці Собаці до душі, адже їхня стихія – земля. На Тельців  чекає підвищення на роботі, фінансові надходження. Головне бути з усіма чесними та відвертими. Тим Тельцям, що залишаться відданими своїй справі і своїй родині або другій половинці, Собака обіцяє велике щастя.
Для Тельців рік Собаки стане періодом спокою. В цей час можна розслабитися і насолодитися життям. Щоб не стати об’єктом заздрості, необхідно щонайменше розповідати про свої успіхи!
Рік подарує чимало цікавих знайомств. Це будуть не конче любовні пригоди, але прихильників у представників цього знаку з’явиться багато. Загалом рік сприятливий і цікавий, сповнений спілкування й уваги шанувальників.
Щодо кар’єри, то тут Тельців також чекають успіх і стабільність. Єдине, що  може з’явитися заздрість із боку колег, оскільки цей знак активно віддає себе роботі й успішно іде вперед. Отож, варто проявити трохи скромності і не надто хвалитися своїми перемогами.
Тельцям рік Собаки принесе міцне здоров’я. Підтримати рівень енергії допоможуть стабільні фізичні навантаження, загалом активний спосіб життя. Корисною буде профілактика хвороб серця і судин. А якщо в Тельців є проблеми зі здоров’ям, то рік Собаки стане сприятливим для лікування недуг.

Близнюки

Якщо в 2017-ому безтурботні Близнюки раділи життю і майже нічим не переймалися, то цього року ситуація дещо зміниться. На них чекають певні перешкоди на шляху до успіху та стресові ситуації. Однак ближче до кінця року вони зможуть розслабитися, щоб отримати від життя приємні бонуси.
Загалом рік буде оптимістичним і багатообіцяючим. На Близнюків чекають цікаві зустрічі, нові знайомства, ділові пропозиції, далекі подорожі й чудові враження. Нудьгувати не доведеться однозначно, тим паче з таким легким характером. Тільки не варто ховатися від життя!
Зайва активність Близнюків у рік Собаки може призвести до порушення планів. Бажання встигнути скрізь ускладнить життя. Отож, варто вибрати найважливіші справи, а не братися за все одразу, як би цього не хотілося.
Цього року Близнюки стануть особливо нетерплячими, що завдасть їм трохи клопоту. Вони, як правило, вимагають від партнера спільності інтересів, і ця невідповідність може обернутися незадоволенням у особистому житті. Лише час та відверті розмови будуть здатні все змінити.
Варто звернути увагу й на здоров’я. Особливо вразливими стануть хребет і печінка. А ще зірки радять привести до ладу фігуру, позбутися надлишкової ваги тим, що цього потребують.

Рак

Перші місяці року Собаки для Раків стануть невеликим випробуванням. Але уже наприкінці весни стане зрозуміло, що вони – друзі. Відтак за заступництва Собаки Раки зможуть втілити свої плани в життя. Радісні зміни в особистому житті можливі, якщо вони самі цього захочуть. А ще Собака навчить Раків вірності та відданості.
Цього року Ракам не варто чекати спокою і розслаблення, якраз навпаки – на них чекають злети і падіння, успіхи і розчарування. Треба постаратися опанувати себе, не витрачаючи емоцій надарма, і не давати виходу негативу у важкі періоди. І тоді на новому життєвому повороті обов’язково з’явиться успіх.
Також зірки обіцяють Ракам романтику та зустрічі в найнесподіваніших місцях. Знайомство, цілком імовірно, переросте в довготривалі стосунки і створення сім’ї. Тим Ракам, у яких вже є друга половинка, рік Собаки дасть можливість оновити стосунки і внести у них цікаві моменти.
Щодо кар’єри, то рік сприятливий і для відкриття власної справи, і для зміни посади на вищу й відповідальнішу. Також не бажано позичати великі суми грошей.
Ракам бажано відмовитися від шкідливих звичок і дотримуватися дієти,  приділивши увагу легким фізичним навантаженням, прогулянкам і вранішній зарядці.

Лев

Цього року на Левів чекає випробування, навіть проблеми зі здоров’ям. Вони зрозуміють, що нема нічого важливішого за сім’ю та її підтримку. Самотнім Левам Собака допоможе зустріти кохання, а ось тим, що ніяк не наважуються оформити стосунки, покаже шляхи вирішення цієї проблеми.
У рік Собаки в житті Левів встановиться сприятливий період. Здавалося б, саме час пливти за течією і кайфувати на хвилях успіху. Але рік буде трохи підступним: у найнесподіваніший момент удача може відвернутися, тому не варто розслаблятися і випускати ситуацію з-під контролю.
Кар’єра буде успішною, хоча можлива рутинна робота. Леви замисляться над тим, чи не розпочати їм власну справу.
Насичене життя негативно вплине на серцево-судинну систему, тому варто берегти здоров’я і не перетруджуватися. Можливі проблеми зі серцем і підвищення тиску. Зірки радять провадити здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, давати організму легкі фізичні навантаження та своєчасний відпочинок.

Діва

2018-ий не розчарує і Дів, адже Собака стане надійним покровителем для цього знаку зодіаку, стихія якого, як і Собаки, земля. Дівам варто встановити високу планку і розробити детальний план на рік. До осені вони зрозуміють, що завдяки працьовитості їхній план почне не лише втілюватися в життя, а й давати плоди.
Настав час тішитися результатами праці попереднього періоду! Це стосується не лише кар’єри і бізнесу. Сім’я, подорожі та здоров’я також порадують позитивом. А ось від ледачих успіх відвертатиметься.
Постійні ревнощі погано позначатимуться на особистому житті. Надумані проблеми псуватимуть настрій і стануть причиною конфліктів, внаслідок чого з’явиться велика ймовірність розлучення. Щоби не допустити цього, Дівам доведеться опанувати себе і працювати над собою. Спокій та розсудливість дозволять зберегти давні стосунки або успішно розпочати нові. 
Загалом Собака дає можливість Дівам реалізувати себе і піднятися кар’єрними щаблями. Друга половина року принесе прибуток. Вірогідні заробітки, пов’язані з поїздками в іншу країну.
Цього року зірки радять Дівам відмовитися від шкідливих звичок. На тих, що цього не зроблять, чекає безсоння і проблеми із серцево-судинною системою. Корисним буде будь-який спорт.

Терези

Цього року Терезам доведеться боротися за успіх і щастя. Активний рік принесе їм наприкінці зими великий дохід. 
Рік стане яскравим етапом у житті Терезів. Буде легко досягти фінансового благополуччя і значно покращити своє життя. Період сприятливий для реалізації планів, навіть давніх.
Успіхи чекатимуть на представників цього знаку й на любовному фронті – об’єкт бажань нарешті відповість взаємністю. Стосунки одружених Терезів зміцняться ще більше. Самотні Терези зможуть знайти свою другу половинку, але чи протримається цей союз довго – інше питання.
Щодо фінансового становища, то тут можливе отримання доходів від давніх проектів. Проте варто пам’ятати про заздрісників і не давати їм приводів для пліток. Свої найважливіші досягнення краще тримати в таємниці.
Здоров’я цього року не обіцяє сюрпризів – Терези будуть активні, енергійні та життєрадісні.

Скорпіон

Цього року можливі небезпеки в особистому житті, від яких Скорпіони не зможуть оговтатися так швидко, як їм би хотілося. Але позитив, віра в краще і самовпевненість зможуть повернути їх до життя.
2018 рік принесе нові враження. Це можуть бути подорожі, знайомства, спілкування, кар’єра, особисте життя. Навіть те, що спочатку здавалося звичайним і нецікавим, може захопити Скорпіонів вихором змін як зовнішнього світу, так і внутрішнього настрою.
У романтиці пануватиме буря, бо Скорпіони ревниві й нестримні. Однак, незважаючи на емоції, їхні другі половинки залишаться їм вірними, тому не варто даремно витрачати енергію. Скорпіони вільно фліртуватимуть, частково ними керуватиме бажання помсти партнерові.
Що стосується здоров’я, то Скорпіонам бажано уникати дратівливості та сильної перевтоми. Варто перевірити зір, бо він може погіршитися.

Стрілець

Цього року Стрільцям доведеться жертвувати веселощами та розвагами і нарешті зрозуміти, що сім’я, друга половинка набагато важливіші за друзів і часті вечірки. Ті, що ще не встигли одружитися, нарешті зважаться на такий крок.
Собака покаже Стрільцям, як треба любити, і допоможе збагнути, що вірність, відданість і чесність є тими цінностями, заради яких варто жити.
Цього року Стрільці ставитимуть перед собою занадто багато завдань. Їм захочеться реалізувати все задумане, тому доведеться розриватися між усіма справами відразу.
Стрільці схильні до романтичного настрою, але зірки не радять їм піддаватися фантазіям, які призведуть до плутанини. Цього року представники цього знаку виявлять непостійність і схильність до закоханості.
Що стосується кар’єри, то зірки радять проявити обережність і не кидатися за виконання відразу всіх справ. Кориснішими будуть терпіння і планування. У Стрільців може з’явитися непереборне бажання звільнитися, але це негативно позначиться на кар’єрі, тож не варто ухвалювати поспішних рішень.
Існує велика ймовірність травмування, депресивного стану і появи болю голови.

Козоріг

Цього року на Козорогів чекає приплив сил і бажання реалізувати власні ідеї. Розсудливість допоможе не витрачати енергію даремно, а спрямувати її на вирішення практичних завдань.
Рік принесе чимало романтики. Сімейні представники цього знаку оновлять свої стосунки, а вільні отримають яскраві пригоди й емоції. Найромантичнішим періодом стане осінь.
Що стосується роботи, то тут варто очікувати нових знайомств. На якийсь час робота перестане відігравати головну роль у житті, і представники цього знаку відчують, що є інші радощі в житті. Зустрічі з друзями, нові знайомства і розваги – ось, що чекає на Козорогів у рік Собаки.
Здоров’я не підведе. Корисними будуть біг, фітнес, будь-які фізичні  навантаження. Усі вправи даватимуться легко й успішно.

Водолій

Цього року Водоліям доведеться багато працювати не лише в професійному плані, а й у духовному. Деякі з них зможуть здобути другу освіту або закінчити курси, завдяки яким життя кардинально зміниться. Можливе захоплення певними духовними практиками, вивчення мов. Завдяки самоосвіті представники цього знаку зможуть вирушити в омріяну подорож або й осісти в далекій країні.
Думки Водоліїв будуть сповнені ідей. Найбільших успіхів можна досягти в науці або мистецтві. Навколо Водоліїв завжди багато людей. У особистих стосунках можливі плутанина і сильні емоції.
У кар’єрі на представників цього знаку чекають нові проекти. Ідеї втілюватимуться в життя. Водолії відчують приплив сил і бажання діяти. Важливо не змарнувати шанс! Конфлікти можуть виникнути через нестриманість і відвертість.

Риби

Цей рік стане доленосним для Риб, які захочуть змінити сімейний статус. Хоча великим є ризик розлучень, бо Риби не терплять зради та брехні, як і Собака.
Розслабленість і лінощі – не найкращі супутники. Господар року може легко покарати Риб за прояви слабкості. А ось наполегливість допоможе досягти результатів, яких представники цього знаку навіть не сподівалися. Особливо приємними будуть сюрпризи в особистому житті.
У роботі доведеться проявити спритність і хитрість, аби просунутися вперед. Не варто звалювати на себе надто багато обов’язків – це призведе до перегорання і втоми. У вирішенні проблем допоможе нестандартний підхід.
Що стосується здоров’я, то найвразливішими будуть суглоби і хребет. Корисними стануть заняття йогою і фітнесом. Здоров’я покращиться, якщо приділити йому належну увагу. Життя в цей рік Рибам даватиметься легко, енергії вистачить для всього.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7561 / 4.53MB / SQL:{query_count}