Спалах Вифлеємські зірки

Різдво – свято тепла та родинного затишку. Це радісний день, який віщує про народження Сина Божого. Час, коли у будинках пахне смачною випічкою і ялинкою, а на вулицях нашого міста лунають колядки

Саме напередодні Різдва, 14 грудня, на базі Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну відбувся фестиваль різдвяних композицій під гаслом “Над вертепом зірка ясна засіяла” за участі навчальних закладів професійної освіти міста Львова. 
З Божим благословенням та молитвою звернувся настоятель Храму святих Ольги і Єлизавети УГКЦ отець Іван. 
Привітав учасників та гостей святкового дійства голова первинної профспілкової організації Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну Ярослав Даць.
Почесні гості фестивалю:
– кандидат педагогічних наук Львівського навчально-наукового центру професійної освіти національно-педагогічного університету ім. М. Драгоманова Лідія Сліпчишин;
– викладач Технологічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка” Наталія Карпович;
– керівник громадської організації “Золоті роки” Людмила Гришко;
– заступник голови народознавчо-прос­віт­ницького осередку “Дзвін” Наталія Вонітова.
Розпочався фестиваль театралізованим виступом вертепу учнівської молоді МЦ ПТО ХМД.
Навчальні заклади представили різдвяні шопки, дідухи, павуки та Вифлеємські зірки, майстерно виготовлені учнями на гуртках технічної та художньо-ужиткової творчості. Під звуки колядок гості фестивалю насолоджувалися різдвяною атмосферою, оцінили талант юних майстрів та отримали різдвяні подарунки від Святого Миколая. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8102 / 4.35MB / SQL:{query_count}