А ви вже обрали подарунок від Миколая?

Усі ми знаємо, що діти дуже чекають приходу Святого Миколая, Нового року, бо сподіваються в ці дні отримати подарунки. Однак у пошуках найкращого подарунка, переважно якоїсь іграшки, батьки часто забувають про її якість

Про це пише nashamama.com. На які критерії варто звертати увагу при виборі іграшок?

Матеріал

Одним із найважливіших критеріїв є матеріал, з якого виготовлена іграшка. Неякісні можуть нашкодити здоров’ю дитини, призвести до алергії або навіть отруєння.
Особливо уважними потрібно бути з іграшками із полівінілхлориду (ПВХ). Це суміш пластмаси та гуми. І хоч такі іграшки зручні, приваблюють яскравим виглядом, до того ж дешеві, варто пам’ятати, що цей матеріал токсичний: що яскравіша іграшка, то більше в ній шкідливих речовин. У жодному разі не можна допускати, щоби дитина пробувала такі іграшки на зуб – це може призвести до алергії чи отруєння. В м’яких іграшках теж криється небезпека, бо вони накопичують пил і в них можуть завестися пилові кліщі. До речі, м’які іграшки необхідно прати хоча б раз на три місяці!

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд іграшки розробляють аж ніяк не дизайнери і не дитячі психологи, як дехто думає, а інженери. Тому психіка дитини майже ніколи не береться до уваги при їх створенні. Важливо, щоб дитина знала, для чого призначена іграшка і як нею бавитися. Тварини повинні бути схожими на справжніх тварин, а ляльки – на справжніх людей.

Звуки

Насправді музичні іграшки дуже корисні для дітей, оскільки сприяють розвитку уважності й терпеливості, а іноді дають змогу проявитися музичним здібностям. Обираючи іграшку, яка розмовляє чи співає, потрібно звернути увагу на звук: якщо він нечіткий чи надто голосний, краще її не купувати, бо це негативно вплине на слух малюка. А ще такими іграшками не можна бавитися більш ніж годину на день, бо це негативно позначається на нервовій системі – дитина стає дратівливою і не може спати.

Деталі

В іграшках для малюків не повинно бути дрібних деталей, які можна проковтнути. Звертайте увагу на рекомендований вік на упакованні. Якщо в іграшці дуже багато дрібних деталей, це, звичайно, розвиває моторику, але такий товар підійде для трохи старших дітей.

Як обрати подарунок

Найкращим подарунком стане той, який дитина обере сама (в межах розумного). Можна прямо запитати, що вона хоче отримати в подарунок.  При купівлі подарунка вибирайте спеціалізовані магазини іграшок. В жодному разі не намагайтеся зекономити – низька ціна найчастіше позначається на якості товару.
А ще іграшка повинна відповідати вимогам безпеки: ніяких запахів, різкого кольору і деталей, які легко відламуються чи відклеюються.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7895 / 4.36MB / SQL:{query_count}