У Києві презентуватимуть освіту

На освітніх виставках у столиці випускники шкіл, студенти та їх батьки матимуть змогу ознайомитися з освітніми можливостями вітчизняних та закордонних навчальних закладів

У самому серці нашої столиці – у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (вул. Хрещатик, 2) – 16 – 18 листопада відбудеться традиційна міжнародна спеціалізована виставка “Освіта і кар’єра – 2017” та виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”. Організатори – товариство “Знання” України за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.
Це найпотужніший освітній захід в Україні за кількістю вітчизняних і закордонних учасників та відвідувачів. Зазвичай упродовж трьох днів виставку відвідують більше восьми тисяч людей.
Виставки надають змогу отримати детальну інформацію всім охочим навчатися в нашій державі та за кордоном. На виставці свої пропозиції щодо навчання пропонуватимуть провідні вітчизняні навчальні заклади.
В Українському домі будуть представлені також більше 70 навчальних закладів з різних країн світу. Вони презентуватимуть програми вивчення іноземних мов, можливості середньої та вищої освіти.
На виставці передбачається велика змістовна тематична програма. Три дні поспіль у двох залах проводитимуться семінари, науково-практичні конференції, круглі столи, презентації, тренінги, майстер-класи. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, гості виставки матимуть змогу відвідати заходи, які проведуть представники наукових установ, освітніх концернів, коледжів і університетів, зокрема вони презентуватимуть різноманітні молодіжні проекти, програми студентських обмінів тощо.
Запрошуємо старшокласників, студентів та їхніх батьків відвідати виставки “Освіта і кар’єра-2017”, “Освіта за кордоном” 16 – 18 листопада в “Українському домі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).
Як повідомляють на сайтах www.osvitainfo.com.ua та edu-abroad.com.ua, виставки працюватимуть: 16 – 17 листопада – з 11.00 до 18.00, 18 листопада – з 11.00 до 17.00. Вхід вільний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7563 / 4.34MB / SQL:{query_count}