Він не здався і зараз потребує нашої допомоги

Львів’янину Олександрові Михайлюку, якого жорстоко побили через те, що заступився за дівчину, потрібна фінансова поміч на придбання електровізка, щоб могти самостійно пересуватися

Олександрові Михайлюку лише 33 роки. Через злощасний випадок кількарічної давності він не здатен говорити, ходити – його правий бік паралізований. Та хоч на долю цього чоловіка випало нелегке випробування, він долає труднощі, виявляє виняткову силу духу і непохитну віру в життя! Мріє “злізти” з материних плечей, знову самостійно ходити, сісти за кермо автівки, зустріти кохання всього свого життя, а найбільше – мати власних дітей. Та щоб до цього всього дійти, для початку Сашкові конче необхідний електровізок і дорога реабілітація, яка могла б потроху ставити його на ноги. А на це, як відомо, потрібні чималі гроші, яких родина Михайлюків не має…
Про все це “Львівській Пошті” Олександр Михайлюк розповів сам, але не віч-на-віч, а листуючись через інтернет. Наразі це єдиний засіб спілкування Сашка із зовнішнім світом.

Життя до і після…

Доля Сашка докорінно змінилася п’ять років тому. Радіотехнік за освітою та інструктор з водіння за професією, який ось-ось збирався одружитися, наприкінці грудня 2012-го ледь не пішов із життя. В одному з львівських барів між ним та його друзями і молодиками, які сиділи за сусіднім столиком, виникла суперечка.
 “Словесна перепалка сталася через те, що в нашій компанії була дівчина з маленькою собачкою. Молодикам це не дуже сподобалося, і я був змушений заступитися за цю дівчину. Щоб уникнути бійки, працівники генделика викликали охорону. А “беркутівці” мене жорстоко побили”, – згадує Олександр.
Відтак, Сашко опинився в реанімації, два тижні був у комі. А коли отямився, зрозумів, що тепер доведеться жити по-новому. Не зламатися і не впасти в депресію допомогла йому мати.
В Олександра Михайлюка – важка черепно-мозкова травма. Та хоч хребет неушкоджений, проте паралізований увесь правий бік. Робочою залишається лише ліва рука. “Допомога мені необхідна, але матінка проти того, щоб я просив. Таке виховання, – пише чоловік. – А щодо дівчини, то це в минулому. Тепер я їй не потрібен… Я все чудово розумію: навіщо обмежувати себе інвалідом?..”
До речі, зі слів Олександра, справу “зам’яли”. “Коли я перебував у комі, моїй неньці сказали, що впізнати кривдників можу лише я. Тобто доведеться чекати, коли опритомнію. А згодом узагалі зазначили, що всі матеріали справи знищені через пожежу, яка трапилася в райвідділі Галицького району в 2014році”, – стверд­жує чоловік.
Відтоді мама Олександра сама намагається його реабілітовувати. Від держави він отримує лише невеличку пенсію в розмірі 1 200 гривень як інвалід І групи.

Ціна одужання – сотні тисяч доларів

Як признався співрозмовник, упродовж всього цього часу до нього приходить реабілітолог, проте цього замало. Кілька років тому Олександр сам намагався знайти клініку, яка допомогла б йому одужати.
“Нам з мамою пропонували пройти реабілітацію в Ізраїлі, але після того, як вказали вартість – 300 тисяч доларів, ми зрозуміли, що ця сума для нас є нереальною, навіть якби ми продали все своє і без того невеличке майно, – пояснює чоловік. – Найгірше, що всі обіцяють допомогти, але ніхто не гарантує одужання! Лише кажуть, що потрібні гроші”.
Скільки саме потрібно грошей на реабілітацію, Сашко не питав. “Вважаю, що про суму було недоцільно питати, бо ж ніхто не дає гарантії одужання. Якби пообіцяли, що зроблять із мене повноцінну людину, то я готовий знайти потрібну суму, навіть позичити. Одужаю – віддам. Я ж сам зможу заробити. У мене взагалі купа планів: хочу створити сім’ю, мрію про нащадків, яких не встиг мати до травми”, – запевняє він.
Наразі чоловік відкрив банківський рахунок і збирає гроші та реабілітацію. “Орієнтуюся на 300 тисяч доларів, але спочатку принаймні треба знайти гроші на електровізок, щоб мати змогу самостійно пересуватися. На його придбання пот­рібно приблизно 100 тисяч гривень”, – каже він.
Для тих, хто бажає поспілкуватися з Олександ­ром, може йому писати на номер – 098 2142362 (через Вайбер або смс-повідомлення).

Усі охочі допомогти
Олександрові Михайлюку стати на ноги,
можуть переказувати гроші на рахунок:
Приват Банк №5168742359787193
Михайлюк Олександр Володимирович.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6022 / 4.39MB / SQL:{query_count}