Львівська міськрада відкрила прийом заявок на премії та фінансування конференцій науковців

У Львові стартував прийом заявок на участь у програмі “Львів науковий”

Львівська міська рада підтримає проведення міських наукових конференцій та виділить премії талановитим вченим. Цього року програма “Львів науковий” відбувається вже вдруге. Її завдання – привернути увагу до науки та популяризувати її.
“Торік зголосилося 57 людей, цього разу ми очікуємо більше заявок, тому що більше наукових інституцій уже знають про цю програму. Були внесені деякі зміни, які стосувались кількості переможців – її визначатиме керівна рада програми відповідно до фінансування”, – каже заступник директора з маркетингу Lviv Convention Bureau Андрій Павлів.
Цього року на програму “Львів науковий” Львівська міська рада виділила 500 тис. грн, з яких 250 тис. грн – на премії вченим і ще 250 тис. – на дофінансування міських конференцій, інформує zaxid.net.
Серед критеріїв, за якими відбиратимуть найкращих науковців Львова: міжнародне визнання досягнень кандидата, наявність наукових відзнак, рівень цитування у наукових виданнях, викладацький стаж, кількість доповідей на міжнародних конференціях, кількість кандидатів (докторів) наук, підготованих під керівництвом номінанта тощо. Комісія, що складатиметься з представників університетів, депутатського корпусу та міської ради, обговорить бали кандидатів згідно зі згаданими вище критеріями та сформує остаточний перелік переможців.
Минулого року премії від міста у розмірі 25 тис. грн отримало 10 науковців, і ще 12 заходів отримали дофінансування у розмірі від 10 до 24 тис. грн.
Заявки на участь можна надсилати на електронну адресу info@lvivconvention.com.ua, або передати особисто за адресою: площа Ринок 1, офіс 416. Форма заявки доступна на сайті ЛМР. Прийом заявок триває до 16 жовтня. Результати конкурсу оголосять у листопаді 2017 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7543 / 4.35MB / SQL:{query_count}