З 1 липня нові граничні ціни на ліки

Міністерство охорони здоров’я встановить нові референтні ціни на лікарські препарати за програмою реімбурсації з 1 липня

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик. “З 1 липня у нас запроваджуються нові референтні ціни – ціни, які будуть встановлені як граничні. І вже з серпня очікуємо, що до програми приєднаються нові виробники – учасники проекту”, – сказав він.
Відповідний документ, зі слів Романа Ілика, буде оприлюднено на сайті МОЗ 1 липня, після чого почнеться збір заявок від фармвиробників, у тому числі від тих, котрі вже беруть участь у проекті. При цьому він зазначив, що паралельно з програмою “Доступні ліки” діє постанова №303, яка також дає можливість забезпечити населення необхідними препаратами. З його слів, до кінця року в програму реімбурсації лікарських засобів будуть введені нові нозології. Крім того, Ілик повідомив, що до теперішнього часу до програми приєдналася майже кожна третя аптека, в цілому – 5,986 тис. аптек.  Приблизна кількість комунальних аптек становить близько 1 тис.
Лідерами-учасниками програми є Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Івано-Франківська і Харківська області, аутсайдери – Чернівецька, Миколаївська.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8513 / 4.34MB / SQL:{query_count}