Вступ-2017: рейтинг вишів України та ціна навчання

Рівно за місяць в Україні стартує вступна кампанія

джерело: slovoidilo.ua
“Слово і Діло” з’ясувало, які з регіональних українських вишів мають найвищий рейтинг та у скільки обійдеться майбутнім студентам омріяне навчання.
Згідно зі щорічним рейтингом вишів “ТОП-200 Україна”, цього року до першої десятки увійшли Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут імені Каразіна”, Національний університет “Львівська політехніка” та Національний гірничий університет у місті Дніпро. Харківський університет опинився на четвертій сходинці, обігнавши Львівську політехніку лише на одну позицію, гірничий університет – на шостому місці. Вартість денної форми навчання у Харкові обійдеться від 13 тисяч гривень на рік (на технічні спеціальності), у Львові – від 9 тисяч (технічна, економічна і гуманітарна освіта). Вартість навчання у Дніпрі стартує від 10 тисяч гривень (диплом гуманітарія), інформує slovoidilo.ua. Найдорожче українським студентам обійдеться отримати диплом медика, на другому місці – юридична освіта.
Як зазначають укладачі рейтингу, виші, які опинилися на перших позиціях, можуть похвалитися бюджетним фінансуванням наукових досліджень, високими індексами цитованості за системами Scopus та Web of Science, а також високим рівнем затребуваності їхніх випускників ринком праці. Також переважна більшість університетів, які увійшли до “ТОП-200 Україна”, за останні 10 років мають позитивну динаміку роботи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7807 / 4.35MB / SQL:{query_count}