“Золотий наперсток – 2017”

Четвертого квітня в актовій залі Львівського ВПУ побутового обслуговування відбувся показ моделей весняно-літніх колекцій жіночого та чоловічого одягу

В заході брали участь: Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну, Львівське ВПУ технологій та  сервісу і Львівське ВПУ побутового обслуговування.
Учасники показу продемонстрували колекції одягу в етностилі, а також класичному, авангардному та вечірньому стилях.
Етностиль – це ковток свіжого повітря, що рятує сучасну моду від зайвого блиску. Юні дизайнери втілили в життя традиції різних націй, їхні вподобання. Яскраве та незвичне вбрання було представлене в колекціях під назвами “Княжна” і “Подих Сходу”. Для пошиття моделей використали бавовну, льон, оксамит, атлас, інші тканини.
Класика – це стриманість та елегантність. В усі часи класичний стиль залишався універсальним. І саме колекції одягу “Резонанс” від Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну притаманна стриманість у кольорах, що вважається ознакою стилю. Сучасні модні акценти були використані в блузах, брюках, а наявність окремих елементів з картатої тканини зробили ці образи довершеними.
До молодіжної колекції одягу “Подих вітру” від Львівського ВПУ технологій та сервісу ввійшли сукні, що привертали увагу присутніх яскравими барвами, новизною та витонченістю самих моделей.
Вишуканістю, елегантністю, чудовим кроєм і яскравими тканинами вирізнялася з-поміж інших колекція розкішних вечірніх суконь “Королева” від ЛВПУ ПО.
А в колекціях одягу “Кураж” від Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання та дизайну і “Ретро-гламур” від Львівського ВПУ побутового обслуговування був відтворений авангардний стиль. Їхній одяг екстравагантний, можна сказати, екзотичний, яскравий.
Також журі переглянуло відеоматеріали Золочівського професійного ліцею та Нижанковицького професійного ліцею, які показали свої досягнення в кравецькій справі.
Усі навчальні заклади, що брали участь у показі, були нагороджені грамотами і подарунками.
Кращі моделі одягу можна буде побачити на традиційному фестивалі професійно-технічної освіти “Великодні дзвони – 2017”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8227 / 4.36MB / SQL:{query_count}