“Грудне вигодовування і робота – це можливо!”

Від сьогодні, 1 серпня, на Львівщині стартує Всеукраїнський тиждень грудного вигодовування

Із 1 по 7 серпня в області відбудуться заходи до Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування. Акцію проводитимуть із метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Цього року тема Всесвітнього тижня буде присвячена матерям, які годують грудьми і працюють: “Грудне вигодовування і робота – це можливо!”
На Львівщині в ці дні говоритимуть про державні програми та нормативні акти, що захищають материнство та сприяють підтримці грудного вигодовування дітей в Україні, проведуть обласний науково-практичний семінар “Як забезпечити успішне грудне годування та правильне відлучення дитини від грудей” і тематичні лекції для вагітних та матерів.
Також кожна жінка  може взяти участь у цікавій акції “Грудне вигодовування на коциках”. Розпочнеться вона сьогодні об 11.00 на вул. Винниченка, 18 (парк навпроти Львівської ОДА). У програмі зустрічі: слінгопарад, фотовиставка “на прищепках”, лекції, безкоштовні консультації сертифікованих консультантів із грудного вигодовування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9909 / 4.34MB / SQL:{query_count}