Вступну кампанію продовжили до 2 серпня


Через призупинення діяльності Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) певні категорії вступників можуть подати заяви на вступ до вишів до 2 серпня, інформує прес-служба Міністерства освіти і науки.
“Вступникам, апеляційні заяви на результати ЗНО яких перебувають на розгляді в УЦОЯО, рекомендуємо подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви розгляне найближчим часом апеляційна комісія, конкурсний бал перерахують автоматично. Повідом­ляємо, що прийом заяв на вступ приймальними комісіями продовжать до 2 серпня 2015 року”, – йдеться в повідомленні профільного міністерства.
Якщо ж ви втратили чи пошкодили сертифікат ЗНО, до приймальної комісії замість нього можна подати довідку, видану Українським або регіональним центром оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО. Особливі умови подання заяв також створили для тих абітурієнтів, які  змінили прізвище чи ім’я після проходження ЗНО або помилково вказали дату народження при реєстрації. У цих випадках у міністерстві радять звертатися до приймальних комісій безпосередньо обраних вишів.
Нагадаємо, що 22 липня Кабінет Міністрів відсторонив від виконання службових обов’язків керівника Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука на час проведення службового розслідування. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7586 / 4.36MB / SQL:{query_count}