Як знайти дитину, що загубилася у супермаркеті?

“Минулого тижня в одному з великих супермаркетів Львова загубився мій шестирічний син. На щастя, довго його не шукав – дитина знайшлася за п’ять хвилин. Стояла біля великого холодильника і плакала. Добре, що так сталося, але, думаю, мій Андрійко може загубитися ще не раз… Що треба робити в такому випадку, до кого звертатися і кого кликати на допомогу?”

Микола Черненко, м. Львів


Олена Міндюк, дитячий психіатр, психотерапевт:
– Найперше застереження для батьків – не варто панікувати чи плакати. Треба діяти відразу ж!
Перед тим як іти у великий супермаркет, на ярмарок чи в будь-яке інше велелюдне місце, потрібно перевірити, чи у всіх заряджені телефони (якщо, звісно, дитина має свій) і чи вистачає коштів на рахунку для здійснення дзвінка. Далі варто оглянути приміщення або місцевість і домовитися з дитиною про те, що якщо вона загубиться, то ви чекатимете її на якомусь певному місці. 
Таким місцем може стати відділ іграшок, фонтан, але не ліхтарний стовп чи годинник, бо їх може бути кілька. Дитині бажано пояснити, аби вона не підходила і не розмовляла з незнайомими людьми, а звернулася до охоронця чи продавця, які зможуть оголосити про те, що загубилася дитина, через гучномовець. 
В ідеалі дитина повинна знати своє ім’я і номери телефонів батьків (або хоча б одного з них).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7441 / 4.07MB / SQL:{query_count}