Фітнес урятує від депресії

Інтенсивне фізичне навантаження, зокрема заняття фітнесом, допомагає боротися з депресією

Про це повідом­ляє infosmi.net. На думку автора дослідження з університету Ньюкасла, стратегія боротьби з депресією за допомоги фізичного навантаження дуже перспективна і має величезну кількість переваг. Інтенсивне фізичне навантаження підвищує рівень ендорфінів, що знижують прояви стресу, полегшує душевний та фізичний біль.
У невеликому дослідженні взяли участь хлопці та дівчата, чий психо­емоційний стан оцінювали як депресивний. Всі учасники займалися у фітнес-групі під керівництвом досвідченого тренера. Заняття проводили тричі на тиждень впродовж трьох місяців. Крім того, підліткам радили й у інші дні приділяти півгодини самостійним заняттям. До закінчення експерименту в усіх учасників значно покращився настрій, інші прояви депресії стали менш помітними. Хлопці та дівчата, які закінчили програму вправ, до кінця дослідження практично впоралися з депресією.
Наразі проводять масштабніше дослідження, мета якого – встановити можливість використання фітнесу як додаткового методу лікування депресії. Єдина проблема, яку мають учені, – це складність мотивування людей, котрі страждають від депресії, робити фізичні вправи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9090 / 4.06MB / SQL:{query_count}