З новим навчальним роком!

У неділю для понад семи тисяч маленьких львів’ян пролунав Перший дзвінок. Цього разу у святкової лінійки кожної школи Львова була своя година

Перший дзвоник у школі №93 (фото: Олег Кохан)
В понеділок, 2 вересня, розпочався повноцінний навчальний семестр. Учора в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відбувся Все­український телевізійний Шевченківський урок, присвячений святкуванню 200-річного ювілею від дня народження Кобзаря.
Закінчиться перший семестр 27 грудня (28-го – для шкіл із шестиденним навчанням). Другий семестр триватиме з 13 січня до 30 або 31 травня. Завершитися навчальний рік повинен проведенням навчальних екскурсій у 1 – 4 класах (2 – 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5 – 8 і 10 класах (2 – 13 червня) і державною підсумковою атестацією випускників початкової (13 – 22 травня), основної (2 – 16 червня) і старшої (23 – 29 травня) шкіл.
Вручення документів про освіту в 9 класах рекомендується провести 18 – 19 червня, а в 11-х – 31 травня і 1 червня. Осінні канікули заплановані з 28 жовтня до 3 листопада, зимові – з 30 грудня до 12 січня, весняні – з 24 до 30 березня.
Всеукраїнські учнівські олімпіади і турніри з навчальних предметів проходитимуть у три етапи: перший – у жовтні цього року, другий – у листопаді-грудні, третій – у січні-лютому наступного року.

фото: прес-служба ДАІ Львова
1 вересня працівники ДАІ міста Львів підготували сюрприз усім, хто поспішав на Свято першого дзвоника до школи №51: на перехресті вул. Кульпарківська – Поліщука люди мали можливість зустрітись зі співаком Назаром Савком, який разом з інспекторами ДАІ  навчав діток правил зразкового пішохода. Про це інформує прес-служба ДАІ міста Львів.
“Мені дуже приємно, що я можу приєднатись до такої важливої теми, як безпека юних пішоходів. Як викладач вокалу для дітей знаю, наскільки вони бувають непередбачуваними у своїх вчинках, тому в перші дні навчання важливо звернути увагу дітей та батьків  на безпечну дорогу до школи. На мою думку, навчати дітей правил дорожнього руху потрібно з 3-4-річного віку”, – каже Назар Савко.
Зі слів працівників ДАІ, метою заходу  було привернути увагу всіх учасників дорожнього руху, зокрема батьків та дітей, пішоходів та водіїв до проблеми культури поведінки на дорозі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2076 / 4.14MB / SQL:{query_count}