Молодь масово виїжджає за кордон

Згідно з даними Центру Разумкова та за соціальними тенденціями, 90% молодих українців готові покинути рідний край.

Одна з причин еміграції – здобуття якісної освіти, яка могла б стати підґрунтям майбутньої професії, розповів владика УГКЦ єпископ-помічник Київський Йосиф Мілян.
З його слів, близько 6 мільйонів емігрантів віком до 35 років у світі є нашими співвітчизниками. Церква має адекватно зреагувати на це, аби запобігти “витік мізків” із держави. Бо її головна мета – служити народові, а не стояти осторонь. Саме тому був створений пасторально-місійний відділ. 
Під час усіх хвиль еміграції нашого народу Церква висилала своїх душпастирів для підтримки вірних. “Наші священнослужителі духовно проводять вірних за межами батьківщини і допомагають їм адаптуватися до іншої культури”, – розповідає владика. Відділ дбає про греко-католиків, які проживають у 38 країнах світу. Цього тижня працівники відділу презентували перші друковані видання для  мігрантів, які допоможуть зорієнтуватися в чужому середовищі. Серед них – перший номер журналу “Обіжник”, довідник “Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції” та підручник “Місіологія”. 
“У довіднику міститься інформація про церковні громади тієї чи іншої країни, священиків, котрі там служать, монаші спільноти та громадські організації, корисні посилання”, – зазначив секретар пасторально-місійного відділу УГКЦ отець Андрій Гах. У довіднику “Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції” опрацьовані дані з 15 країн Західної та Східної Європи, а також Азії, де є церковні громади  УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4451 / 3.97MB / SQL:{query_count}