Цікаві факти про малюків

Кожні мама і тато можуть точно сказати, що саме люблять їхні діти, які у них звички, риси характеру. Та існують певні речі, про які батьки навіть не здогадуються...

Шульгою народжуються
Раніше вважали: визначити те, яка рука у дитини “ведуча” – ліва чи права, можна лише в дошкільний період. Однак сучасні дослідження довели, що праворукою або ліворукою дитина стає ще в утробі матері на десятому тижні вагітності.
Тато – кожен зустрічний чоловік
Більшість дітей до трьох років проходять через стадію розвитку, коли називають татом будь-якого чоловіка, з яким їм доводиться спілкуватися. В цьому віці малюки ще не розуміють, що слово “тато” має специфічне значення і ним можна називати лиш одну людину. Згодом вони це збагнуть, але до того часу матусям доведеться часто червоніти перед незнайомими чоловіками…
Багато-багато друзів
Можливо, ваш малюк ігнорує всіх інших дітей у дитячому садку, постійно дратується і плаче через відібрані під час ігор забавки, та друзі є дуже важливими. Адже таким чином діти вчаться, як треба поводитися в соціумі. Дослідники щойно тепер дійшли виснов­ку, що навіть вихованцям ясельних груп необхідні стосунки з ровесниками. Спілкування з ними допоможе з часом стати більш комунікабельними, впевненими у своїх силах дорослими людьми.
Який зріст матиме дитина, коли виросте 
Коли малюкові випов­нилося півтора-два роки, можна визначити, яким він буде, ставши  дорослим, – високим чи низьким. Саме в цьому віці діти найчастіше доростають до половини свого “дорослого” зросту. Тож залишається виміряти їхній зріст у цьому віці та помножити його на два.
Музика допомагає у вивченні математики
Виявляється, що дошкільнята, які вчилися грати на якомусь музичному інструменті, краще справляються з тестами, що оцінюють їх просторово-часове мислення. Маленькі музиканти швидше за своїх однолітків розв’язують складні математичні задачі.

За матеріалами mamaclub.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6686 / 4.07MB / SQL:{query_count}