Пізнати свою віру

Український католицький університет спільно з Інститутом східнохристиянських студій ім. Митр. Андрея Шептицького (Канада) запрошує взяти участь у 15-й Літній богословській школі у Святоуспенській Унівській лаврі, яка триватиме з 8 до 26 липня 2013 року.

Це програма для тих, хто зацікавлений у поглибленні своєї віри, прагне ознайомитися з богослов’ям, духовністю та богослужбовим життям Церкви. Після успішного закінчення курсів учасники отримають сертифікати. 
В цьогорічній програмі організатори пропонують два курси – “Рік благодаті”: богослов’я Свят і літургійного календаря Церкви, Петро Сабат і “Богослов’я в кольорі”: впровадження у східнохристиянську іконографію, Тарас Тимо. 
Програма дає змогу протягом трьох тижнів проживати в монастирському середовищі (у реколекційному домі), брати участь в богослужіннях і вивчати два цікаві богословські предмети. Крім цього, це чудовий екологічний відпочинок у затишку стародавньої Унівської лаври, довкола якої – мальовничі краєвиди, нагода познайомитися з цікавими людьми і скористатися літньою відпусткою для власного духовного та інтелектуального збагачення. 
Участь в програмі передбачає внесок 2500 грн. з особи, що покриває вартість проживання, харчування і роздаткових матеріалів. Програма дає й обмежену кількість стипендій на навчання для часткового відшкодування його вартості в Літній богословській школі (за результатами особистої співбесіди). Довідки за телефоном +38 097 843 6972. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6364 / 4.06MB / SQL:{query_count}